Przeskocz do treści

Z jakich powodów klienci z Krakowa zamawiają czyszczenie tapicerek ?

Osoby z okolic Krakowa z różnych powodów zamawiają usługi czyszczenia tapicerek. Chcą wyczyścić kanapę, narożnik, tapicerkę samochodową a czasami nawet nietypowe rzeczy.

Czyszczenie tapicerki w wynajętym lub nowym mieszkaniu

Pierwszą grupą klientów jest ta, która wprowadza się do wynajmowanego mieszkania i chcę wyczyścić tapicerki meblowe po poprzednich lokatorach. Druga grupa osób to te, które czyszczenie tapicerek meblowych zamawiają przy przeprowadzce z mieszkania do nowego domu lub nowo kupionego większego mieszkania. Trzecia grupa osób które dzwonią i szukają usług prania tapicerek to właściciele mieszkań pod wynajem. Oni okresowo przy zmianie lokatorów muszą po poprzednikach po prostu posprzątać, aby przekazać następcom schludne mieszkanie. Nie ukrywamy, iż jest to część klientów, których tapicerki są z reguły w najgorszym stanie wizualnym i higienicznym.

Czyszczenie tapicerki po zwierzętach

Psy, koty, króliki i inne zwierzaki umieją zrobić niemiłą "niespodziankę" na kanapie, sofie, czy narożniku. Dzięki nowoczesnym środkom neutralizującym dajemy sobie radę nie tylko z brudem, ale i nieprzyjemnymi zapachami. Usuwamy plamy z moczu i jego zapach drażniący nosy mieszkańców.

"Niespodzianki" Dzieci

Często zdarza się, iż tapicerka meblowa lub samochodowa została zabrudzona przez dzieci, które wylewają soki, herbatę, zanieczyszczają meble czekoladą i innymi słodyczami. Problematyczne staje się dla rodzica także usunięcie wylanej zupy, czy obiadu. Aby wyczyścić tapicerkę meblową po takich poczynaniach dzieci oczywiście można dzwonić do nas ! Pomagamy także pozbyć się problemu zapachu i plam moczu dzieci.

Firmy

Kolejną grupą naszych klientów są firmy z Krakowa i okolic, które w zakresie czyszczenia tapicerek chcą najczęściej doprowadzić do porządku firmowe krzesła i fotele biurowe. Zdarzają się także do wyczyszczenia sofy i kanapy, które znajdują się w biurach. Jednak główną gałęzią czynności, które wykonujemy w biurach firm jest czyszczenie wykładzin biurowych na terenie Krakowa.

Podsumowując w zakresie czyszczenia tapicerek w Krakowie jest co robić ! 🙂 Cały czas udoskonalamy nasze usługi, aby każdy klient był maksymalnie zadowolony i aby utrzymać jednocześnie ceny czyszczenia tapicerek na atrakcyjnym poziomie. Z uwagi na koszty stałe działalności (ZUS, amortyzacja auta i odkurzaczy, środki do czyszczenia tapicerek, czas tracony w korkach i inne) jesteśmy zmuszeni do utrzymania poziomu kwoty minimalnego zamówienia na pewnym poziomie, w pierwszej połowie 2018 roku wynosi ona 80zł.