Przeskocz do treści

Kto w Krakowie najczęściej zamawia czyszczenie tapicerki samochodowej ?

Pranie tapicerki samochodowej to usługa skierowana do właścicieli samochodów, którzy zamawiają ją z przeróżnych powodów.Nieważne, czy tapicerka wydaje się czysta, czy też są na niej widoczne ślady brudu, zawsze staramy się doprowadzić ją do idealnego stanu.

Właściciele samochodów

Pierwsza grupa osób to klienci którzy po prostu używając samochód widzą plamy i inne zabrudzenia na tapicerce i chcą je usunąć, aby znowu poczuć się w swoim samochodzie świeżo.

Czyszczenie tapicerki przed sprzedażą auta

Druga część osób to klienci, którzy chcą sprzedać swoje auto i dzięki usłudze czyszczenia tapicerki samochodowej doprowadzają je do porządku. Dzięki temu mają mniejszy problem ze sprzedażą swojego środka lokomocji. Auto po solidnym wyczyszczeniu tapicerki wygląda schludnie i odmładza wizualnie wiek samochodu.

Auta kupione w Polsce lub sprowadzane z zagranicy

Trzecia grupa klientów, którzy korzystają w w okolicach Krakowa z usługi czyszczenia tapicerki samochodowej to osoby, które zakupiły auto w Polsce lub za granicą i po poprzednim właścicielu chcą doprowadzić je do czystości. Zawsze przyjemniej wsiada się do auta, które nie posiada brudnych śladów swojej przeszłości. Do tej grupy zaliczamy także właścicieli komisów samochodowych, którzy sprowadzają z reguły większe ilości pojazdów.

Taxi, autobusy, busy

Są też inne osoby które dzwonią do naszej placówki w Krakowie pytając o możliwość wyczyszczenia samochodowej tapicerki, na przykład taksówkarze, właściciele busów i autobusów, które także potrzeba od czasu do czasu wyczyścić w środku. Takie czynności z tego typu pojazdach należy wykonywać stosunkowo często, gdyż intensywność ich użytkowania jest duża.

Nasze usługi czyszczenia tapicerki samochodowej

Zamawiając u nas usługi czyszczenia samochodowej tapicerki możecie być państwo pewni, że praktycznie wszystkie plamy i zabrudzenia zostaną usunięte a auto odzyska świeżość. Dzięki naszemu doświadczeniu i zastosowaniu nowoczesnych środków czystości gwarantujemy zadowolenie klienta !