Czyszczenie tapicerki meblowej

Jeśli Twój mebel (fotel, krzesło, kanapa, narożnik, fotel) wydaje się już nieatrakcyjny, stary, lub po prostu nie zadbany i brudny  i przez myśl przeszło Ci wyrzucenie go i wymiana na nowy, to może wcześniej skorzystasz z usługi czyszczenia tapicerki meblowej aby go odświeżyć ? Twój stary fotel, krzesło, narożnik, kanapa mogą znowu nabrać blasku i wyglądać młodo ! Dojeżdżamy na terenie Krakowa i wszystkich miast sąsiednich.

 Co czyścimy w zakresie tapicerki meblowej ?

Poniżej lista mebli, które jesteśmy w stanie wyczyścić:
- łóżka, kanapy, materace, narożniki, sofy, wersalki, fotele, kanapy, tapczany, krzesła, pufy, poduszki, zestawy wypoczynkowe, pluszowe duże zabawki, foteliki dziecięce, narożniki i inne, które nie przyszły nam do głowy 🙂
Stosujemy techniki, która natryskuje prespray, który wiąże i rozpuszcza brud, następny etap to odsysanie przy pomocy odkurzacza. Dzięki płukaniu za pomocą wody i środka czyszczącego uzyskuje się świetny efekt, proces płukania można powtórzyć kilkukrotnie, aż efekt, który uzyskamy będzie satysfakcjonujący. Siedzibą naszej firmy jest Kraków, gdzie w domu klienta wykonujemy pranie i czyszczenie tapicerki meblowej, dywanów i wykładzin.