Przeskocz do treści

Wypożyczalnia odkurzaczy piorących do dywanów i wykładzin

 

Jeśli masz brudny dywan, wykładzinę, kanapę, narożnik, czy chcesz przeczyścić tapicerkę auta skorzystaj z wypożyczalni profesjonalnego odkurzacza piorącego firmy PROFI 50.

Prosty wybór - chcesz zaoszczędzić i masz wolny czas - wypożyczasz sprzęt i czyścisz sam !
CENNIK:
1 doba - 70zł
następna doba - 50zł
weekend - 100zł
Profesjonalny środek czyszczący firmy Chemspec - ENZ-ALL w cenie 10zł za 100g ! Świetnie nadaje się do czyszczenia większości dywanów, wykładzin i tapicerki.
Warunki wynajmu odkurzacza do czyszczenie to posiadanie dwóch dokumentów tożsamości.

Ogromną zaletą prania ekstrakcyjnego jest krótki czas schnięcia - wtryskiwana woda z roztworem proszku czyszczącego jest od razu odsysana przez maszynę.

Zaletami naszej firmy są przystępne ceny, profesjonalne podejście do klienta, doświadczenie oraz stosunkowo szybki czas realizacji zamówień, który waha się od 1 do 3 dni roboczych. Do każdego powierzonego zadania podchodzimy indywidualnie, aby uniknąć szablonowego podejścia do klienta. Jeśli istnieje możliwość, iż niektóre plamy nie zostaną usunięte, informujemy o tym osobę zamawiająca, gdyż są zabrudzenia, które trzeba poddać działaniu agresywnej chemii - to nie zawsze wiąże się ze zgodą osoby zamawiającej. Podstawą naszej współpracy z klientami są ich prośby, wskazówki i sugestie na temat tego jaki cel w zakresie czyszczenia są osiągnąć.

 

W zakresie techniki czyszczącej stosujemy różne środki chemiczne dostępne na rynku: środków do czyszczenia wykładzin dywanów, tapicerek, prania siedzeń samochodowych i podobnych zastosowań, środki do wypłukiwania, środki zapachowe, odplamiacze, szampony. Poniżej krótki spis polecanych środków wraz z opisem działania.

 

Zapraszamy do naszej bazy wiedzy na temat niektórych środków czyszczących:
Prespray - środek używany do wstępnego rozpuszczenia brudu poprzez zaaplikowanie go na czyszczoną powierzchnię przez specjalny wtryskiwacz i ewentualne wtarcie celem wstępnego rozpuszczenia brudu,
Środki do wypłukiwania - detergenty o niższym odczynie pH służące do oczyszczania, spłukiwania, wypłukiwania za pomocą maszyn ekstrakcyjnych wody z zabrudzeniami, które zostały wcześniej związane przez prespray, w ten sposób unikamy zacieków, przebarwień powierzchni oraz całkowicie usuwamy brud z czyszczonych dywanów czy wykładzin.

 

Wypożyczalnia odkurzaczy do czyszczenia tapicerki w aucie, prania dywanów i wykładzin na sucho.