...

Co u nas słychać grudzień 2022

Czyszczenie bardzo brudnej Dacii

Pierwszy dzień grudnia był wyzwaniem z uwagi na jedno ze zleceń. Dacia Logan, która do nas przyjechała była w mega złym stanie. Zresztą zobaczcie sami jak wyczyściliśmy to auto !

Samochód pracował w firmie. Po stanie widać, że pracował ciężko 🙂 Nie on nie pracował, on tyrał !!!

Właściciel samochodu chciał go wysprzątać przed sprzedażą. To była jedyna słuszna decyzja. Znalezienie klienta na auto w takim stanie wewnętrznym byłoby o wiele trudniejsze. 

Przedświąteczne usługi czyszczenia

Jak co roku okres przed świętami Bożego Narodzenia to masa klientów, którzy chcą poczynić porządki. Czyszczenie dywanów, czy mebli jest trudne do zrobienia we własnym zakresie. Stąd polecamy swoje usługi w tym zakresie.

Jedno z naszych zleceń to czyszczenie siedmiu dywanów, narożnika oraz fotela w jednym z domów w Krakowie. Klientka zadowolona, będzie teraz mogła skupić się na bardziej przyziemnych czynnościach, które już wykona własnymi dłońmi.

Przed świętami odwiedziliśmy po raz kolejny biuro przy ulicy Prusa w Krakowie. Czyszczenie podłogi pomieszczenia biurowego odbyło się przy użyciu odkurzaczy Karcher. 

W grudniu pracy jak to przed świętami było dużo. Nie zdążyliśmy zbyt wiele sfotografować. Tym razem stała klientka zadzwoniła do nas, aby wyczyścić narożnik. Udało się „wcisnąć” ją w grafik w tym ciężkim okresie.

Przy okazji nie mogliśmy obojętnie przejść obok poplamionej sofy. Wylana kawa lub herbata wyglądała bardzo nieestetycznie. Usunięcie tych zabrudzeń w ramach prezentu pod choinkę wykonaliśmy gratis 🙂

Swoją obecnością przed samymi świętami zaszczyciła nas Skoda Superb w wersji kombi.

Właściciel tuż przed oddaniem firmie leasingowej chciał doprowadzić auto do czystości. „Rzutem na taśmę” udało się Skodę wyczyścić kompleksowo w wigilię. Właściciel odebrał samochód tuż po świętach.
Kawał fajnej bryki. Po czyszczeniu to pięcioletnie auto z przebiegiem 140 tysięcy kilometrów wygląda jak nowe.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czyszczenie tapicerek M-Serwis
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.