...

Co u nas słychać luty 2023

Czyszczenie siedzenia po zalaniu

W pierwszych dniach lutego przyjechał do nas mieszkaniec krakowskiego osiedla Złocień. Przednie siedzenie od strony pasażera w Skodzie Fabia zostało zalane. Zagadką jest jak to się stało, iż ewidentnie jest wilgotne. Uszczelki przy drzwiach całe, niby wszystko ok, a problem wystąpił. 

Klient wrócił do siebie pociągiem. Wykonaliśmy czyszczenie fotela samochodowego auta z Krakowa Złocienia. Następnie dokładnie osuszyliśmy fotel i okolice. Mamy nadzieję, że problem z wodą w tym miejscu się nie powtórzy. 

Podróż ze Złocienia do nas to dwa przystanki pociągiem. Kraków Złocień – Kokotów – Węgrzce Wielkie na których trzeba wysiąść. 

BMW seria 1

Swoją obecnością zaszczycił nas samochód BMW serii 1. Został on gruntownie wyczyszczony przed sprzedażą przez starego właściciela. 

Detailing wnętrza Skoda Octavia

Poniżej kilka zdjęć z detailingu wnętrza samochodu Skoda Ovtavia klienta ze Strumian w powiecie wielickim. Auto dość mocno zabrudzone. Pochodzi z roku 2007 i nie było nigdy czyszczone. 

Poniżej kilka zdjęć samochodu w stanie jakim zostawił je Pan Marek – nasz klient.

A tu zdjęcia auta po czyszczeniu. Szczególnej uwagi wymagało siedzenie kierowcy, które było dosłownie obklejone widoczną warstwą brudu. Środek chemiczny jednak umożliwił czyszczenie fotela kierowcy, które przyniosło świetne efekty. 

Auto zostało gruntownie odkurzone na sucho i wilgotno. Wykonaliśmy kompleksowe pranie tapicerki w Skodzie, wyczyściliśmy miejscowo sufit z plam oraz zakonserwowaliśmy wszystkie elementy plastikowe. 

Ford Mondeo przygotowanie do sprzedaży

Auto zostało dość mocno zabrudzone przede wszystkim przez dzieci i coroczne wożenie choinek. Plamy, zacieki, kurz, to wszystko sprawia, że wnętrze samochodu nie wyglądało dobrze. Własnymi sprawdzonymi sposobami usunęliśmy wszystkie plamy z tapicerki. 

Po całościowym czyszczeniu wnętrza samochodu wygląda ono świetnie. Wsiada się z pewnością z przyjemnością, a nowy właściciel będzie miał samochód gotowy do użytkowania. 

Ponieważ klientowi się spieszyło (dużo telefonów z zapytaniem o zakup) przeprowadziliśmy szybkie suszenie samochodu w warunkach zimowych. Żona klienta stwierdziła przy odbiorze, że auto wygląda w środku prawie jak nowe 🙂 Miło słyszeć takie rzeczy i mieć świadomość, iż trud włożony w czyszczenie samochodu w środku przynosi pozytywne efekty w oczach klienta.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czyszczenie tapicerek M-Serwis
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.