...

Co u nas słychać marzec 2023

No i można powiedzieć, że nastała wiosna ! Jest to dla nas dobra wiadomość, bo na świeżym powietrzu przy ładnej pogodzie wnętrza samochodów czyści się o wiele przyjemniej niż w środku. 

Kompleksowa usługa czyszczenia wnętrza VW Golf

Odzyskał blask w środku ten osoby Volkswagen. Klient zadowolony, od razu napisał pozytywną opinię na mapach Google i naszej firmie. Poniżej krótka relacja z procesu doprowadzania do porządku wnętrza tego auta.

Czyszczenie bardzo starej kanapy

Są meble, których właściciel nie chcę się pozbyć, bo ma do nich sentyment. Ta kanapa (a właściwie nietypowy narożnik), przeżyła co najmniej kilkadziesiąt lat. W sumie jeśli właściciel użyje kilku gwoździków łącząc na stałe niektóre elementy ramy, to zapewne i przeżyje kolejne długie lata. Solidny mebel, ale brudny, bo nigdy nie czyszczony. Narożnik po czyszczeniu odzyskał blask. Kolor zmienił się na wyraźny a odcień materiału na dużo jaśniejszy.

Po czyszczeniu ten tapicerowany nietypowy narożnik może być śmiało wykorzystywany przez domowników. Kiedyś to robili trwałe meble. 

Czyszczenie jasnej tapicerki w Skodzie

Zobaczcie na filmie jak udało się wyprać samochód Skoda z Nowej Huty w Krakowie Octavia. Muszę jednak przyznać, iż choć wnętrze samochodu było jasne, to spodziewaliśmy się bardziej zabrudzonej tapicerki, ponieważ właścicielka auta posiada dzieci. Zatem nie przeraziłem się stanem tapicerki w tym aucie.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czyszczenie tapicerek M-Serwis
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.