...

Co u nas słychać ? Październik 2022

Poniżej kilka historii z październikowych zleceń w zakresie doprowadzania do ładu i porządku wnętrz samochodów. Było co robić. Pogoda dopisała, była lepsza niż we wrześniu. Jednak gdy pada deszcze i jest zimno, także świadczymy nasze usługi. Mamy zamknięte pomieszczenie, w którym czyścimy a następnie suszymy wnętrza aut

Czyszczenie wnętrza osobowego Mercedesa

Pan Stanisław przyjechał do nas swoim samochodem kupionym od znajomego. Auto marki mercedes nie było bardzo brudne, jednak szczególnie przednie siedzenia wymagały gruntownego czyszczenia. Kompleksowo wysprzątaliśmy w środku samochód: odkurzyliśmy bagażnik, usunęliśmy brud z wszystkich siedzeń, jak też podłogi. Gumowe wycieraczki zostały oczyszczone i pokryte specjalnym środkiem. 

Choć na pierwszy rzut oka nic na to nie wskazywało, to jednak przednie siedzenia (zapewne bardziej eksploatowane) były bardzo brudne. Auto po naszych działaniach schło na świeżym powietrzu kilka godzin i czekało na odbiór przez zadowolonego klienta.

Gruntowne czyszczenie w środku Skody Fabia

Tym razem zawitaliśmy do Podłęża, aby w jednej z dużych firm doprowadzić do stanu używalności Skodę Fabię. Auto użytkowane było przez szeregowych pracowników produkcji, którzy nie zawsze wsiadali do niego w czystych ubraniach. Zresztą widać to na poniższych zdjęciach.

Jak widać na powyższych zdjęciach wnętrze samochodu Skoda Fabia zostało gruntownie wyczyszczone a efekt był wyśmienity. Na naszą usługę wystawiliśmy fakturę VAT 23%, dzięki czemu firma odzyska podatek. Temperatura otoczenia wynosiła około 15 stopni, więc czas schnięcia stojącego przed magazynem auta w środku wyniósł kilka godzin.

Czyszczenie Hyundai i30 klientów z Wieliczki

Tego samego dnia przez klientów z Wieliczki został do nas odstawiony Hyundai i30. Auto w środku było dość mocno i intensywnie eksploatowane, więc trzeba było sporo wysiłku, żeby doprowadzić do do czystości.  

Niemniej jednak udało się i to ze świetnym efektem. Autko w środku wygląda czysto i pachnie świeżością. 

W październiku zawitała do nas klientka w pobliskiej miejscowości Brzegi. Odległość jaka dzieliła Jej do z naszym punktem to około 1200 metrów. Zostawiła nam Citroena Picasso, który czekał już na nowego klienta. Poniżej krótka relacja filmowa z usługi przywracania wnętrza tego auta do porządku. Było co robić, ale efekt był bardzo zadowalający. 

Czyszczenie Skody Octavii stałego klienta

Po raz kolejny przyjechał do nas klient z samego centrum Krakowa. Wrócił z tym samym samochodem, który chce sprzedać i wcześniej doprowadzić do czystości. Jeździł nim często na ryby, więc był dość zabrudzony wewnątrz. 

Jak widać na zdjęciach czyszczenie tapicerki auta Skoda w środku zakończyło się sukcesem i zadowoleniem klienta. Z pewnością osoba, która będzie chciała kupić to auto, szybciej podejmie decyzję, a cena realnie wzrośnie. 

czyszczenie wykładziny przy ulicy Prusa

Pod koniec października wyczyściliśmy przestrzeń biurową. Właściciel czeka na nowego najemcę, a wykładzina w kolorze szarym wyglądała nieświeżo i wymagała odświeżenia. W kilku miejscach były znaczące plamy z kawy, herbaty lub innych trunków, które rzutowały na wizerunek przestrzeni. 

Przestrzeń biurowa znajdowała się w kamienicy przy ulicy Prusa w Krakowie.  Powierzchnia 85 metrów kwadratowych (trzy osobne pomieszczenia). Czas wykonania usługi z miejscowym odplamianiem wyniósł 4 godziny. Pracowała jedna osoba. Do czyszczenia tej wykładziny użyty został środek Power Burst oraz odplamiacz do kawy i herbaty a także rdzy (w kilku miejscach były ślady). 

Dość pracochłonnym etapem prac było usuwanie plam z okolic pod oknami. Wykładzina została tam dość mocno zabrudzona najprawdopodobniej brudną wodą z flakonów z kwiatami. Podwójne natryskiwanie środka czyszczącego oraz wypłukiwanie wykładziny dało bardzo dobre efekty. 

Czyszczenie tapicerek M-Serwis
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.