...

Co u nas słychać styczeń 2023

Hyundai Tuscon

Piękny Hyundai Tuscon sprowadzony ze stanów zjednoczonych niestety w środku już nie wyglądał tak idealnie :\0 Widać to na zdjęciach. Jasna tapicerka dostała w USA w kość.

Samochód Huyndai przed czyszczeniem

Na czyszczonej tapicerce było dużo śladów pochodzących z kawy lub herbaty i ogólny brud naniesiony najprawdopodobniej butami. Na podłodze dużo okruszków i innego brudu dnia codziennego. 

Huyndai po czyszczeniu

Tapicerka samochodowa w Huyndai została gruntownie wyczyszczona. Szczególną uwagę należało zwrócić na plamy pochodzenia spożywczego. One wymagały 3-krotnego wypłukiwania brudu. Podłoga została gruntownie odkurzona na mokro. Auto schnie i czeka na klienta. Podobny samochód mieliśmy w miesiącu marcu. Była to Skoda Octavia o jasnej tapicerce. 

Czyszczenie wnętrza VW GOLF 3

Zawitał do nas Volkswagen Golf 3 do usługi czyszczenia wnętrza. Auto było w dość opłakanym stanie kupione od osoby, która wykorzystywała samochód w branży budowlanej. 

Niestety nie udało się do końca usunąć śladów z siedzenia kierowcy. Po raz pierwszy stanęliśmy w obliczu takiego typu zabrudzeń, które nie do końca udało się usunąć. Do tego nieco podarty już fotel choć zdezynfekowany, zasługuje teraz na zakup pokrowca. To zapewne uchroni przed kolejnymi uszkodzeniami. 

Hyundai Tuscon w skórze

W styczniu trafił do nas na pranie tapicerki Huyndai z Krakowa Bieżanowa. Wykonaliśmy czyszczenie sufitu w aucie, konserwację całego wnętrza oraz czyszczenie bagażnika. 

Narożnik tapicerowany

Wiele osób pyta, czy zima to dobry okres na czyszczenie narożnika ? Oczywiście ! Po tym zleceniu prania tapicerki na narożniku, czas schnięcia wyniósł kilka godzin ! Na narożniku było sporo plam spożywczych. Wszystkie zostały usunięte standardowym środkiem firmy Chemspec – ENZ ALL.

Dodatkowo zima jest dobrym okresem na czyszczenie narożnika, czy innych mebli, gdyż nie ma jeszcze nawału klientów. Gdy zacznie się wiosna, a potem okres wakacyjny, okres oczekiwania na usługę z pewnością będzie dłuższy. Wiele osób właśnie woli czyścić meble w okresach ciepłych i urlopowych.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czyszczenie tapicerek M-Serwis
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.