Czyszczenie dywanów Kraków

Dzwoń, wyceń, rezerwuj !

605-829-895

Czyszczenie dywanów Kraków – jeśli Twój dywan stracił pierwotny blask, a chcesz aby znowu był czysty to zapraszamy do kontaktu ! Usługi czyszczenia dywanów metodą ekstrakcyjną zapewnia higienę i czystość bez przemaczania dywanów, nie powodując ich rozklejania czy deformacji przy jednocześnie atrakcyjnej cenie usługi. Oferujemy czyszczenie dywanów głównie na terenie Krakowa i okolic. Krótki czas schnięcia bez przemaczania. Oprócz dywanów czyścimy tapicerkę meblową i samochodową oraz materace i wykładziny.

 


Zamów dzisiaj ! Szybka wycena usługi Tel.: 605-829-895

 
 
Zalety naszej usługi:
• atrakcyjna cena czyszczenia dywanów,
• krótki czas schnięcia dywanów,
• bezpieczeństwo podłoża (nie musisz martwić się o swoje panele, czy deski podłogowe).
Najczęściej do czyszczenia dywanów używamy środka Power Burst.
 
 
Przejrzyste zasady - Dojazd na terenie Krakowa gratis ! (minimalne zamówienie 150zł)

Po co czyścić dywany ?

 
Dywany przyciągają kurz, piasek, bakterie, roztocza i inne zanieczyszczenia, które często ciężko jest usunąć odkurzaniem czy trzepaniem. Czyszcząc dywan masz pewność, iż utrzymujesz podłoże w higienie, zwiększasz żywotność dywanu, usuwasz nieprzyjemny zapach, eliminujesz roztocza, bakterie i brudy. Piasek i inne zanieczyszczenia w dywanie przyspieszają uszkodzenie dywanów, a ręczne pranie zazwyczaj nie przynosi zamierzonego efektu. Z wierzchu dywan czy też wykładzina wydają się być czyste ale poniżej brud zostaje wtarty i utrwalony. Czyszczenie dywanu we własnym zakresie może utrudniać w przyszłości skuteczne jego doprowadzenie do porządku. Odpowiednie czyszczenie dywanów nie powoduje ich przemaczania, wobec czego proces schnięcia trwa zazwyczaj kilka godzin. Zlecając czyszczenie wykładzin i dywanów firmie oszczędzasz swój czas i pieniądze wydane na środki czystości.
 

 Czyszczenie dywanów pomocne alergikom

 
Oprócz tego, że wyczyszczony dywan będzie wyglądał estetycznie i czysto, to dodatkowo eliminujesz roztocza i bakterie, które są problemem szczególnie dla alergików. Trzepanie nie rozwiązuje problemu do końca i jest ciężkie oraz czasochłonne. Zatem warto korzystać z możliwości czyszczenie dywanów i wykładzin, co daje nie tylko efekt estetyczny. Po wykonaniu usługi runo dywanu staje się bardziej elastyczne i sprężyste.
 

Jak dbać o dywany ?

 
– odkurzaj regularnie – zapobiega to wdeptywaniu brudu w głąb dywanu i eliminuje kurz, dodatkowo przedłużysz jego żywotność,
– ogólnodostępne środki do czyszczenia dywanów zazwyczaj nie dają efektu, narażają na wydatek nasz portfel i na utratę dużo wolnego czasu,
– polecamy czyszczenie chemiczne dywanów 1-2 razy w roku,
– odwracaj dywan 2 razy w roku, unikniesz wgnieceń od mebli, różnić w wyglądzie po nadmiernym chodzeniu w jednym miejscu, czy działania słońca.
  

Czas schnięcia dywanów po czyszczeniu

 
Często dowiadujemy się od klientów, którzy w przeszłości zamawiali usługę czyszczenia dywanu lub wykładziny, iż podłoże schło kilka dni. Jest to nieprofesjonalne i może powodować więcej szkód, niż korzyści. Wykonując usługi w domu klienta nie przemaczamy dywanów i wykładzin, ponieważ sprzęt daje możliwości prania ekstrakcyjnego, im mniej brudna wykładzina, tym mniej wody ze środkiem czyszczącym można użyć, a w przypadku bardzo brudnych wykładzin nie przesadzamy z ilością wody, tak aby nie odparzyło się podłoże. Odpowiednia technika daje możliwość na to, iż dywan jest gotowy do użycia już po kilku godzinach. Dodatkowo na czas schnięcia ma wpływ temperatura i cyrkulacja powietrza.