...

Dywany – miękkie, ciepłe podłoże wygodne dla naszych stóp. Warto zadbać o to, aby nie stało się zagłębiem bakterii i zarazków. Ciężko zadbać o czystość dywanów we własnym zakresie, dlatego proponujemy Państwo solidną usługę czyszczenia dywanów. Skuteczna, bez przemaczania, usuwa z dywanów brud i wszystkie niechciane problemy. Zajmujemy się ekstrakcyjnym czyszczeniem dywanów.

Od 1.07.2024 Minimalny koszt usługi z dojazdem na terenie Krakowa i okolic wynosi  150170PLN w zależności od odległości

Cennik czyszczenia dywanów

Czyszczenie dywanów – 15 – 20 PLN/m2 (w zależności od stanu i wielkości)

czyszczenie dywanów Shaggy (z długim włosem) – 20PLN/m2

Małe dywany do 1m2 – 20PLN/sztuka

Jeśli Twój dywan stracił pierwotny blask, a chcesz aby znowu był czysty to zapraszamy do kontaktu ! Usługi czyszczenia dywanów metodą ekstrakcyjną zapewnia higienę i czystość bez przemaczania dywanów, nie powodując ich rozklejania czy deformacji przy jednocześnie atrakcyjnej cenie usługi. Oferujemy czyszczenie dywanów głównie na terenie Krakowa i okolic. Krótki czas schnięcia bez przemaczania. Oprócz dywanów czyścimy tapicerkę meblową i samochodową oraz materace i wykładziny.

Zalety naszej usługi:

  • atrakcyjna cena czyszczenia dywanów,
  • krótki czas schnięcia dywanów,
  • bezpieczeństwo podłoża (nie musisz martwić się o swoje panele, czy deski podłogowe).

Czyszczenie dywanów w Krakowie z dojazdem do klienta

Osobom, które mają większy dywan lun dywany rekomendujemy czyszczenie dywanów w Krakowie z dojazdem. Jest to łatwiejsze logistycznie, a Wasz dywan po wyczyszczeniu będzie suchy i czysty po kilku godzinach.

Podczas czyszczenia dywanów u klienta nie doprowadzamy do ich przemoczenia, a na podłodze wokół dywanu nie będzie po usłudze żadnej wilgoci.

Jeśli temperatura w pomieszczeniu nie schodzi poniżej 16-18 stopni Celsjusza, Wasze dywany będą suche po kilku godzinach. W przypadku dywanów z długim włosem czas schnięcia może być dłuższy.

Po co czyścić dywany ?

Dywany przyciągają kurz, piasek, bakterie, roztocza i inne zanieczyszczenia, które często ciężko jest usunąć odkurzaniem czy trzepaniem. Czyszcząc dywan masz pewność, iż utrzymujesz podłoże w higienie, zwiększasz żywotność dywanu, usuwasz nieprzyjemny zapach, eliminujesz roztocza, bakterie i brudy. Piasek i inne zanieczyszczenia w dywanie przyspieszają uszkodzenie dywanów, a ręczne pranie zazwyczaj nie przynosi zamierzonego efektu. Z wierzchu dywan czy też wykładzina wydają się być czyste ale poniżej brud zostaje wtarty i utrwalony.

Czyszczenie dywanu we własnym zakresie może utrudniać w przyszłości skuteczne jego doprowadzenie do porządku. Odpowiednie czyszczenie dywanów nie powoduje ich przemaczania, wobec czego proces schnięcia trwa zazwyczaj kilka godzin. Zlecając czyszczenie wykładzin i dywanów firmie oszczędzasz swój czas i pieniądze wydane na środki czystości.

Czyszczenie dywanów pomocne alergikom

Oprócz tego, że wyczyszczony dywan będzie wyglądał estetycznie i czysto, to dodatkowo eliminujesz roztocza i bakterie, które są problemem szczególnie dla alergików. Trzepanie nie rozwiązuje problemu do końca i jest ciężkie oraz czasochłonne. Zatem warto korzystać z możliwości czyszczenie dywanów i wykładzin, co daje nie tylko efekt estetyczny. Po wykonaniu usługi runo dywanu staje się bardziej elastyczne i sprężyste.

Jak dbać o dywany oprócz czyszczenia ?

Poniżej kilka wskazówek, aby użytkowane przez Was dywany służyły dłużej i było dla nas zdrowsze:

  • odkurzaj regularnie – zapobiega to wdeptywaniu brudu w głąb dywanu i eliminuje kurz, dodatkowo przedłużysz jego żywotność,
  • ogólnodostępne środki do czyszczenia dywanów zazwyczaj nie dają efektu, narażają na wydatek nasz portfel i na utratę dużo wolnego czasu,
  • polecamy czyszczenie chemiczne dywanów 1-2 razy w roku,
  • odwracaj dywan 2 razy w roku, unikniesz wgnieceń od mebli, różnić w wyglądzie po nadmiernym chodzeniu w jednym miejscu, czy działania słońca.
Scroll to Top
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.