...

Czyszczenie Karcherem

„Czyszczenie Karcherem” urosło do rangi sloganu, który zna chyba każdy. Nie sposób znaleźć osobę, która nie spotkała się z „karcherem” do czyszczenia ścian, czyszczenia samochodu w środku, czy kostki brukowej. Abstrahując od tego, że nie tylko firma Karcher produkuje tego typu urządzenia, to jednak sławne żółto-czarne obudowy stały się symbolem dla bardzo wielu osób.

Karcher jako dobry sposób na czyszczenie dywanów i wykładzin

Dywany i wykładziny wciąż cieszą się niesłabnącą popularnością. Około dwie trzecie podłóg w przestrzeniach publicznych ma pokrycie tekstylne. Dywany i wykładziny są obecnie dostępne w różnorodnych wzorach i kolorach. Dzięki temu z łatwością dobierzemy dywan odpowiedni do danego typu budynku i pomieszczenia. Ważną zaletą pokryć tekstylnych jest to, że są one antypoślizgowe, a przez to bezpieczne i wytłumiają także odgłosy chodzenia. Jednak aby dywany i wykładziny zachowały swój wygląd muszą być regularnie czyszczone z wykorzystaniem specjalnych metod.

Szczególnie nowoczesne wykładziny podłogowe sprzedawane w ostatnich latach wymagają nowoczesnych metod i systemów czyszczących, które wykraczają poza znane sposoby. Jedną z opcji jest wykonanie usługi czyszczenia Karcherem podłogi pokrytej wykładziną lub dywanem. Skuteczność i krótki czas schnięcia to główne zalety tej metody.

Pranie Karcher tapicerki materiałowej w aucie

Slogan czyszczenie karcherem auta jest znany chyba wszystkim. Co prawda odkurzacz jest tu tylko urządzeniem i pomaga w usuwaniu brudu, ale jednak wszyscy kojarzą go jako głównego eliminatora plam i zacieków.

Na rynku oprócz odkurzaczy Karcher jest oczywiście kilka innych, znanych firm, które produkują sprzęt do prania tapicerki samochodowej. Jednak to właśnie żółte urządzenia niemieckiego producenta wiodą prym chyba w większości pralni aut.

Karcher pranie kanapy

Tak jak w przypadku aut, także wobec tapicerki meblowej firma Karcher ma ugruntowaną pozycję w zakresie produkcji sprzętu i środków czystości.

Pracownik firmy doprowadzającej do ładu kanapy jakby od pierwszego ujrzenia zostaje obdarzony przez klienta zaufaniem. Dlaczego ? Ponieważ w jego dłoni widać żółto-czarny odkurzacz, który z pewnością usunie każdy brud i podoła każdej plamie ! 🙂

Karcher do mycia szyb

Która z Pań nie zna jednej z najlepszych myjek do okien i szyb ? Oczywiście zaufać można w tym zakresie także firmie Karcher. Oprócz okna, umyjecie nią parawan prysznicowy czy inne szklane powierzchnie.

Czyszczenie Karcherem felg

Felgi w Twoim aucie nadają się do czyszczenia ? Myjnia automatyczna nie daje sobie rady z brudem ? Z pewnością pomoże myjka ciśnieniowa Karcher, która pod ogromnym ciśnieniem usunie nawet stary brud. 

Jeśli jednak jakieś zabrudzenia nie zostaną usunięte, będziemy musieli się wspomóc środkiem chemicznym, który je rozpuści.

Czyszczenie Karcherem kostki brukowej

Kostka zabrudzona ? A może powyrastał mech, trawa lub inne organizmy ? Naturalnie w tym przypadku pomocna będzie myjka ciśnieniowa Karcher.

Także w tym przypadku dodatkowo mogą pomóc środki chemiczne, które rozpuszczą niektóre zabrudzenia z którymi myjka być może nie da sobie rady.

Podsumowując Karcher to nie tylko producent sprzętu i środków do czyszczenia i innych czynności w domu lub firmie. Karcher to symbol, marka, która jest kojarzona z wieloma czynnościami z dnia codziennego i usługami specjalistycznymi. 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czyszczenie tapicerek M-Serwis
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.