...

Narożniki to meble, których kształt przypomina najczęściej kształtem literę „L”. Jednak świadcząc usługi czyszczenia narożników spotykaliśmy na swojej drodze także narożniki w kształcie litery „U”. Są to duże meble, które najczęściej zamawiają klienci posiadający w Krakowie duże salony. Właściwie ciężko znaleźć dziś dom, czy mieszkanie, w którym nie byłoby większego czy mniejszego narożnika. Kojarzą się on z komfortem i stanowi często miejsce wypoczynku całej Rodziny. 

Chemiczne czyszczenie narożników

Narożniki to meble dość intensywnie użytkowane. Na nich oglądamy telewizję, często najmłodsze pociechy spożywają posiłki, a nie są także rzadkością goście na weekendowych spotkaniach. A to spadnie jakiś sos, a to wyleje się kawa, nie dopilnujemy psa, który wskoczy na narożnik po spacerze. I tak z dnia na dzień rośnie stopień zabrudzenia naszego tapicerowanego narożnika. Co zrobić, gdy brud zaczyna nam nadmiernie przeszkadzać lub z powierzchni narożnika wydobywa się dziwny zapach ? Oczywiście wyczyścić powierzchnię narożnika. Poniżej zdjęcie jaka może być różnica po zamówieniu usługi czyszczenia narożnika w Krakowie.

Firma czyszcząca narożniki

Najprostszym, najszybszym i wbrew pozorom najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem jest zamówienie usługi czyszczenia narożnika przez zawodowo zajmującą się tym firmę. Osoby na co dzień czyszczące narożniki najlepiej wiedzą, jakich środków używać, jak technicznie wykonać czyszczenie narożnika, aby efekt był jak najlepszy. Jeśli jesteście mieszkańcami Krakowa, to oczywiście usługę czyszczenia narożnika, kanapy, czy innego mebla tapicerowanego możecie zamówić u nas telefonicznie. 

Ile kosztuje czyszczenie narożnika

Koszt czyszczenia narożnika w Krakowie zależy od jego wielkości, ilości poduszek i stanu zabrudzenia. Z doświadczenia wiemy, iż czyszczenie białego czy bardzo jasnego narożnika jest o wiele bardziej pracochłonne, niż czyszczenie szarego mebla. Na zwiększenie kosztu czyszczenia narożnika wpływają czynniki dodatkowe, takie jak miejscowe odplamianie, czy użycie neutralizatora zapachu. Dokładny koszt czyszczenia narożnika znajduje się na stronie poświęconej czyszczeniu tapicerki meblowej.

Czyszczenie tapicerek M-Serwis
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.