...

Czyszczenie Peugeot 5008 w naszej firmie

Tym razem krótka relacja z pracy nad wnętrzem Peugeota 5008. Klient zadzwonił do nas kilka lat po tym, jak czyściliśmy w jego biurze wykładziny. Tym razem potrzebował pomocy przy samochodzie. 

Miejsce kierowcy

Jak to przeważnie w samochodzie bywa, najbardziej zabrudzone jest miejsce na którym siedzi kierowca 🙂 W tym przypadku nie tylko fotel kierowcy wymagał pracy, ale przede wszystkim okolice podłogi. To tam właśnie kierowca intensywnie udeptuje podłogę, a że gumowa wycieraczka nie zasłaniała całości podłoże, było tu bardzo dużo pracy. Zabraliśmy się w pierwszym etapie za pranie tapicerki samochodu z Krakowa właśnie we frontowej części kabiny, wiedząc, że to będzie najbardziej pracochłonny proces. Efekt jednak widać na zdjęciu.

Miejsce pasażera

Od strony pasażera również nie było wesoło. Udało się jednak i tą część kabiny doprowadzić to świetnego stanu.

Tylna część wnętrza samochodu

Tylna część kabiny Peugeota także wymagała czyszczenia. Kilka lat bez odkurzania dało się we znaki. Piasek, pył, brud wbił się dość mocno w materiałową podłogę. Ingerencji wymagały oczywiście także gumowe dywaniki. 

Kokpit

Kokpit samochodu także wymagał sporego nakładu pracy. Kurze trzeba było usuwać wilgotną szmatką dwukrotnie. Potem środki typu APC. Do elementów plastikowych w czyszczonym aucie używamy szmatek oraz pędzli, które pomagają w usuwaniu zabrudzeń z trudno dostępnych elementów (na przykład kratki wentylacyjne). 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czyszczenie tapicerek M-Serwis
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.