...

Czyszczenie Seata klienta z Krakowa Prokocimia

Trafił do nas do czyszczenia osobowy Seat Ibiza klienta z Krakowa Prokocimia. Odbierając auto od razu widzieliśmy, iż nie będzie to spacerek na skróty, gdyż auto wymagała sporego nakładu pracy. Na początku zrobiliśmy kilka zdjęć, gdyż czułem, że będzie to świetny materiał na pokazania wnętrza przed i po zleceniu.

Zaczęliśmy od bagażnika

Zaczęliśmy „zabawę” z autem z Krakowa Prokocimia od bagażnika. Był dość sporo zafajdany, brudny, zakurzony, pokryty piaskiem ziemią. Podsumowując trzeba było go konkretnie wyczyścić na mokro, bo jeżdżenie odkurzaczem do pracy na sucho dałoby tylko połowiczny rezultat. 

Zatem materiał został spryskany chemicznym środkiem, który miał za zadanie rozpuścić zabrudzenia. Następnie cały materiał, który pokrywał bagażnik został wyprany. Czyszczenie tapicerki samochodu z Krakowa Prokocimia zakończone sukcesem 

Jak widać efekt był wyśmienity. Nie zapomnieliśmy także o plastikowych półkach, które pokryte były grubą warstwą kurzu. 

Część przednia samochodu

Następnie nasze auto z Krakowa Prokocimia zaczęliśmy doprowadzać do porządku od części frontowej. Na zdjęciach widać ile przeżył Seat 🙂 Z pewnością nikt w jasnych spodniach nie chciały usiąść na to siedzenie. Zresztą w ciemnych też nie 🙂

Usługę w tej części auta zaczęliśmy od wstępnego przetarcia plastikowych elementów z kurzu. Następnie siedzenia i podłoga zostały odkurzone na sucho. Kolejny etap to czyszczenie na mokro. Efekt finalny widać na zdjęciu poniżej. 

 

Gdy klient podjechał po auto z Krakowa Prokocimia, byliśmy niemal pewni, że będzie pozytywnie zaskoczony. Tak też było. Środek wyglądał o kilka klas lepiej, można powiedzieć, że był prawie jako nowy. Prawie, ponieważ materiał na siedzeniach wykazywał jednak oznaki zużycia. 

Teraz przyjemnie będzie się podróżowało w czystym i pachnącym wnętrzu. 

Tył samochodu

Jak widać wnętrze samochodu w okolicy tylnej kanapy też nie wyglądało estetycznie. Liście, siano, brud, kurz, pył, właściwie wszystko.

Udało się oczywiście oczyścić okolice Seata także w tylnej części kabiny. 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czyszczenie tapicerek M-Serwis
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.