...

Czyszczenie wnętrza Dacii Logan kwiecień 2023

Klient kupił  samochód i szukał czyszczenia wnętrza auta w okolicy Krakowa Podgórza. Samochód był bardzo zaniedbany w środku. Była to Dacia Logan. Piszemy w czasie przeszłym, ponieważ po kilku godzinach auto przeszło „małą” metamorfozę. 

Widok wnętrza od strony kierowcy

Poniżej obejrzeć możemy jak wyglądało miejsce kierowcy przed usługą (po lewej stronie). Właściwie ciężko było stwierdzić co jest bardziej brudne – podłoga, czy siedzenie kierowcy 🙂 Wykonaliśmy czyszczenie tapicerki w aucie. Pogoda była bardzo ładna, więc okres schnięcia auta na świeżym powietrzu wyniósł dosłownie 2-3 godziny. 

Widok wnętrza od strony kierowcy

Bagażnik w samochodzie też bardzo zaniedbany. Wilgoć, kurz, brud, wymagał całkowitego opróżnienia i wyczyszczenia. W podłodze bagażnika zauważyliśmy 3 małe dziurki. Właściciel narzekał na wilgoć i korozję na kole zapasowym. To właśnie był powód. Pomogliśmy zakleić dziurki klejem montażowym, problem powinien już nie występować. 

Tylna kanapa auta

Z tyłu nie było dużo lepiej. Plamy, zacieki i po prostu brud nie zachęcał do siadania. Po praniu super widok, aż chce się usiąść i pojechać hen hen daleko 🙂

Reszta auta przed i po czyszczeniu

A tu widok reszty auta z drugiej strony przed i po usłudze. Chyba widać różnicę ?:)

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czyszczenie tapicerek M-Serwis
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.