czyszczenie auta w środku

Czyszczenie wnętrza samochodu FAQ

Jest szereg pytań, które klienci zadają nam przed zamówieniem i podczas świadczenia usługi czyszczenia wnętrza samochodów.

  • Czy jest szansa w okresie zimowym wyczyścić siedzenia i całe wnętrze samochodu ?

Oczywiście, zapraszamy do naszego punktu, w którym także podczas mrozu doprowadzimy wnętrze samochodu do czystości, a także wysuszymy. Odbieracie Państwo auto czyste, pachnące i suche.

  • Jaki jest koszt kompleksowego czyszczenia wnętrza samochodu ?

Aktualne ceny związane z praniem tapicerki samochodowej znajdują się na stronie poświęconej czyszczeniu wnętrz samochodów.

  • Ile trwa czyszczenie tapicerki samochodowej ?

Jeśli chcecie Państwo wyczyścić same siedzenia i kanapę to czas usługi wyniesie około 40-60 minut. Gdyby interesowałoby Państwa kompleksowe czyszczenie wnętrza auta, to czas może wynieść 2-3h w zależności od jego wielkości i stanu zabrudzenia.

  • Ile schnie auto po usłudze czyszczenia ?

W okresach wiosna i jesień przy sprzyjającej pogodzie kilkanaście godzin. W lecie może to być dosłownie kilkadziesiąt minut. Zimą mamy sposoby, aby ten czas skrócić maksymalnie.

  • Wylał nam się olej samochodowy na siedzenie, czy jest szansa to wyczyścić ?

Naturalnie, jednak czy uda się usunąć ślady od oleju w 100% nie możemy zagwarantować. Zapraszamy do kontaktu, zrobimy wszystko co możliwe.

  • Wylała mi się kawa na siedzenie, czy świadczycie Państwo usługę usunięcia takiego problemu ?

Oczywiście, jeśli nie chce Pani kompleksowego czyszczenia wnętrza auta, możemy zająć się problemem, jeśli wystąpił on na jednym z siedzeń. Należy pamiętać, że siedzenia, które nie będą czyszczone mogą mieć delikatnie inny odcień (pozostanie na nich cienka warstwa brudu).

  • Czy myjecie Państwo samochody z zewnątrz ?

Na dzień dzisiejszy nie zajmujemy się myciem zewnętrznym samochodów.

  • Czy czyścicie tapicerkę samochodową ze skóry ?

Na dzień dzisiejszy nie zajmujemy się skórą.

  • Czy po praniu siedzeń w aucie w Państwa punkcie wrócę do domu autem, czy nie będzie mokre ??

Jeśli zaczekacie Państwo na gotowy samochód, na miejsce kierowcy rozłożymy folie, aby mogli Państwo pojechać autem bez zawilgocenia ubrania.

Czyszczenie mebli, aut i dywanów