...

Cennik czyszczenie wnętrza samochodu 2023

Tylko od końca stycznia 2023 cena z roku 2022 !!

220 PLN

auto małe

czyszczenie w środku auta typu Fiat Panda, Suzuki Swift, Nissan Micra…

240 PLN

auto średnie

samochód wielkości Ford Focus, Opel Astra, Toyota Corolla, VW Golf i podobne

260 PLN

auto duże

auto typu VW Passat, Opel Insignia, Ford Mondeo

W zakresie czyszczenia wnętrza samochodu możemy doprowadzić Wasz środek lokomocji do porządku. Brak czasu, zła pogoda, intensywne użytkowania auta to tylko niektóre powody nie zawsze czystego wnętrza. Ciężko w domowych warunkach doprowadzić siedzenia i pozostałą tapicerkę w aucie do czystości. Do prania wnętrza auta i czyszczenia wszystkich elementów używamy odpowiednich środków chemicznych i sprzętu firmy Karcher.

Co wchodzi w skład kompleksowego czyszczenia wnętrza samochodu

Badając potrzeby klientów doszliśmy do przekonania, iż większość klientów poszukuje kompleksowej usługi czyszczenia wnętrza samochodu w oparciu o poniższe składowe:

  • czyszczenie siedzeń przednich i kanapy),
  • gruntowne odkurzanie auta w środku (kabina i bagażnik),
  • czyszczenie materiałowych elementów wnętrza auta (boczne części drzwi, podłokietnik itp.),
  • ścieranie z kurzu i brudu deski rozdzielczej, elementów plastikowych (włączniki świateł i opuszczania szyb, kratki nawiewowe i inne),
  • nabłyszczanie elementów plastikowych we wnętrzu auta specjalistycznym preparatem zapachowym.

Etapy czyszczenie wnętrza samochodu

Czyszczenie wnętrza samochodu podzielić należy na etapy, tak aby żaden nie kolidował ze sobą. Przykładowo jeśli klient chce wyczyścić sufit to należy to zrobić w początkowy etapie czyszczenia auta i potem kierować się w dół kabiny. Mycie szyb od środka robimy przed konserwacją elementów plastikowych. W przeciwnym razie krople środka do szyb mogą osiąść na plastikach i zmuszeni będziemy do poprawek.

Opróżnianie kabiny z pozostawionych przez klienta rzeczy

Często klienci pozostawiają w samochodzie przeznaczonym do czyszczenia szereg drobiazgów (ładowarki, zapachy, dokumenty monety i inne „skarby”. Wyciągamy je składając do jednego worka lub kartonu.

Odkurzanie wnetrza auta na sucho

Najpierw należy dokładnie odkurzyć wnętrze auta ze stałych zanieczyszczeń. Szczególnie ważne jest dojście do szczelin, małych otworów, schowków, gdzie ciężko się dostać. Używane są w tym celi specjalne końcówki szczelinowe. Do odkurzania piasku, włosów i innych trudno usuwalnych wbitych w tapicerkę zanieczyszczeń wspomagamy się miękką szczotką. 

Pranie siedzeń i kanapy w aucie

Teraz etap czyszczenia wnętrza samochodu, który jest zazwyczaj najbardziej pracochłonny. Pranie na mokro siedzeń przednich i kanapy tylnej. Nakrapianie środka, wcieranie szczotką celem penetracji i maksymalnego rozpuszczenia brudu oraz odsysanie niechcianych substancji i zabrudzeń.  Czasami potrzebne jest punktowe odplamianie.

Kosmetyka deski rozdzielczej i innych elementów plastikowych

Ok, najgorsze (czyszczenie tapicerki materiałowej) za nami, a więc czas na dopieszczanie plastików na desce rozdzielczej. Oczywiście także inne elementy bierzemy pod uwagę. Włączniki spuszczające okna, kratki wentylacyjne i inne widoczne. Pędzelek i szmatka to podstawowe narzędzia w tym procesie czyszczenie wnętrza auta.

Czyszczenie dywaników

Tu też trochę się trzeba napracować. Dywaniki deptane miesiącami, czy latami przez brudne podeszwy to nie lada wyzwanie. Szczególne te materiałowe. Dużo cykli prania trzeba aby doprowadzić je do porządku. Bywa, że są w takim stanie, iż zasugerowanie klientowi wymiany na nowe nie jest nietaktem. 

Schnięcie auta i ewentualne poprawki

Gdy już wszystko gotowe rozpoczynamy suszenie auta w środku. W okresie letnim zazwyczaj jest to proces samoczynny. W innych porach roku (jesień, wiosna a przede wszystkim zima) trzeba się wspomóc dodatkowymi sprzętami. Są to wentylatory i nagrzewnice, które pomagają w usuwaniu wilgoci z wnętrza samochodu. Także na czyszczenie wnętrza samochodu w naszym punkcie pod Krakowem zapraszamy także zimą.

Rzadko, ale czasami zostanie jakiś cień, czy cień na plastiku. Zawsze staramy się to dojrzeć i poprawić, żeby klient pozostawiający swoje autu u nas wrócił kiedyś lub polecił kolejnego.

Czyszczenie wnętrza auta - co płatne dodatkowo ?

Elementy we wnętrzu samochodu, które nie są zawarte w kompleksowej usłudze czyszczenia wnętrza auta to zazwyczaj:

  • część sufitową – cena ustalana po oględzinach,
  • szyby samochodu z obu stron (od środka i z zewnątrz) – 30PLN.

Z sufitem w aucie sprawa czasem jest delikatna. Istnieje ryzyko odklejenia się materiału w niektórych autach. Ot taka uroda niektórych marek. Dlatego jeśli klient prosi, robimy test na małej powierzchni. Jeśli jest w porządku działamy dalej. Na szczęście zdecydowana większość sufitów w samochodach jest czysta i czasami wymaga tylko odświeżenia

Czyszczenie tapicerki samochodowej w Krakowie

Twoje auto straciło świeżość w swoim wnętrzu ?

Proces czyszczenia wnętrza auta sprawi, iż wsiądziecie do niego z ogromną przyjemnością. Z naszą pomocą usuniesz nie tylko widoczny brud, plamy, zacieki ale także roztocza i bakterie, które miesiącami, a może latami gnieżdżą się w materiale.

Dlaczego warto skorzystać z usługi czyszczenia samochodu

Samochód to miejsce, w którym spędzasz wiele swojego czasu, czasami nawet sporą część swojego życia. Jeśli zależy Ci na czystym i pachnącym wnętrzu auta to zapraszamy do kontaktu. Usuwamy zabrudzenia po sokach, napojach, jedzeniu, plamy, a przy okazji nieprzyjemne zapachy. Zamawiając usługę czyszczenia wnętrza samochodu będziesz miał komfort podróżowania w czystości i świeżości.

Działamy w okolicach Krakowa. Zapraszamy do naszego punktu stacjonarnego lub sprawdź telefonicznie możliwość dojazdu. Warunkiem wykonania usługi czyszczenia samochodu jest dostęp do prądu i kranu z ciepłą wodą.

Czyszczenie wnętrza samochodu na sucho i mokro

Tam gdzie można czyścimy odkurzaczem na sucho. Jednak nasze Karchery do pracy na wilgotno robią o wiele lepszą robotę. Nawilżone brudne miejsca dużo łatwiej poddają się praniu, niż te suche. Zatem gwarantujemy wyśmienite efekty metodą czyszczenia wnętrza auta na wilgotno.

Kilka zdjęć z usług czyszczenia wnętrza samochodów

czyszczenie tapicerki samochodowej
skoda fabia czyszczenie w środku
dacia przed czyszczeniem wnętrza
Dacia po czyszczeniu wnętrza
Siedzenia przed czyszczeniem
siedzenia po czyszczeniu

Ile trwa czyszczenie auta w środku

To pytanie na które ciężko udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Czas poświęcony na czyszczenie tapicerki samochodowej i wnętrza auta zależy od stopnia jego zabrudzenia. W sprzyjających okolicznościach, gdy brud dobrze schodzi a auto nie jest duże, czas kompleksowego doprowadzania go do porządku może wynieść około 2h (zakładamy pracę dwóch osób). Jednak znaczna większość przypadków wymaga dłuższego działania. 

Najwygodniejszym rozwiązaniem dla Państwa jak i dla nas jest pozostawienie swojego samochodu na kilka godzin. W tym czasie na spokojnie i solidnie możemy zabrać się za czyszczenie wnętrza auta i zrobić to tak jak należy. Sprawy drobniejsze (usunięcie plamy, wyczyszczenie pojedynczego siedzenia itp.) możemy po wcześniejszym umówieniu załatwić „od ręki”. 

Stacjonarny punkt czyszczenia wnętrz samochodów

Dojazd do naszego punktu widać na mapie. Znajdujemy się nieopodal takich dzielnic Krakowa jak Bieżanów, Złocień, Rybitwy, czy Nowa Huta. Także z Wieliczki jest do nas „rzut beretem”.

Najbliższe przystanki to pociąg stacja Węgrzce Wielkie (900m), przystanek Brzegi Grobla (linia 221 z Kraków Płaszów), lub Wegrzce Wielkie Gościniec – linia 234 z Bieżanowa. 

Większość klientów przyjeżdża do nas samochodami metodą „na dwa auta„. Jeśli macie Państwo jakieś pytania co do dojazdu do naszego punktu czyszczenia wnętrz samochodów, prosimy o kontakt.

Mycie samochodu z zewnątrz

Sporo klientów pyta, czy myjemy auta z zewnątrz. Niestety zajmujemy się tylko praniem i czyszczeniem samochodów w środku. Polecamy jednak automatyczną, bezdotykową myjnie samochodów, która znajduje się w Śledziejowicach. Jest to zaledwie 2,7km od naszego punktu. 

Zatem, gdy już odbierzecie czyste i pachnące auto po gruntownym czyszczeniu samochodu w środku, można podjechać na wskazaną myjnię i dopieścić swój środek lokomocji także z zewnątrz. 

Czyszczenie tapicerek M-Serwis
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.