...

Czyszczenie wnętrza samochodu

W zakresie czyszczenia wnętrza samochodu możemy doprowadzić Wasz środek lokomocji do porządku. Brak czasu, zła pogoda, intensywne użytkowania auta to tylko niektóre powody nie zawsze czystego wnętrza. Ciężko w domowych warunkach doprowadzić siedzenia i pozostałą tapicerkę w aucie do czystości. Do czyszczenia wnętrza auta i czyszczenia wszystkich elementów używamy odpowiednich środków chemicznych i sprzętu firmy Karcher.

Cennik kompleksowego czyszczenia wnętrza samochodu 2023

250 PLN

auto małe

czyszczenie w środku auta typu Fiat Panda, Suzuki Swift, Nissan Micra…

270 PLN

auto średnie

samochód wielkości Ford Focus, Opel Astra, Toyota Corolla, VW Golf i podobne

290 PLN

auto duże

auto typu VW Passat, Opel Insignia, Ford Mondeo

Kompleksowe czyszczenie wnętrza samochodu z siedzeniami ze skóry +80PLN.

Czyszczenie pojedynczych elementów we wnętrzu auta

Chcesz doprowadzić do czystości siedzenia i kanapę ? Poniżej cennik tej usługi. Jako że te czynności zajmują mniej czasu, sugerujemy umówienie się na określony termin, poczekanie i powrót autem z czystą tapicerką do domu. Wilgotne siedzenie możemy odizolować na czas podróży od kierowcy folią. 

  • Fotel – 60PLN
  • Tylna kanapa – 90PLN
  • TANIEJ W KOMPLECIE – tylna kanapa + dwa fotele – 150PLN

Stacjonarny punkt czyszczenia wnętrz samochodów

Dojazd do naszego punktu widać na mapie. Znajdujemy się nieopodal takich dzielnic Krakowa jak Bieżanów, Złocień, Rybitwy, Podgórze czy Nowa Huta. Także z Wieliczki, czy Niepołomic jest do nas „rzut beretem”.

Najbliższe przystanki to pociąg stacja Węgrzce Wielkie (900m), przystanek Brzegi Grobla (linia 221 z Kraków Płaszów), lub Wegrzce Wielkie Gościniec – linia 234 z Bieżanowa. 

Większość klientów przyjeżdża do nas samochodami metodą „na dwa auta„. Jeśli macie Państwo jakieś pytania co do dojazdu do naszego punktu czyszczenia wnętrz samochodów, prosimy o kontakt.

Co wchodzi w skład kompleksowego czyszczenia wnętrza samochodu

Badając potrzeby klientów doszliśmy do przekonania, iż większość klientów poszukuje kompleksowej usługi czyszczenia wnętrza samochodu w oparciu o poniższe składowe:

  • pranie tapicerki w samochodzie,
  • gruntowne odkurzanie auta w środku (kabina i bagażnik),
  • czyszczenie materiałowych elementów wnętrza auta (boczne części drzwi, podłokietnik itp.),
  • ścieranie z kurzu i brudu deski rozdzielczej, elementów plastikowych (włączniki świateł i opuszczania szyb, kratki nawiewowe i inne),
  • konserwacja elementów plastikowych we wnętrzu auta specjalistycznym preparatem zapachowym.

Czyszczenie wnętrza auta - co płatne dodatkowo ?

Elementy we wnętrzu samochodu, które nie są zawarte w kompleksowej usłudze czyszczenia wnętrza auta to zazwyczaj:

  • kompleksowe czyszczenie podsufitówki – cena ustalana po oględzinach, pojedyncze plamy i problemy możemy usunąć w cenie,
  • szyby samochodu z obu stron (od środka i z zewnątrz) – 30PLN.

Z sufitem w aucie sprawa czasem jest delikatna. Istnieje ryzyko odklejenia się materiału w niektórych autach. Ot taka uroda niektórych marek. Dlatego jeśli klient prosi, robimy test na małej powierzchni. Jeśli jest w porządku działamy dalej. Na szczęście zdecydowana większość sufitów w samochodach jest czysta i czasami wymaga tylko odświeżenia

Dlaczego warto skorzystać z usługi czyszczenia wnętrza samochodu

Czyszczenie tapicerki samochodowej w Krakowie

Twoje auto straciło świeżość w swoim wnętrzu ?

Proces czyszczenia wnętrza auta sprawi, iż wsiądziecie do niego z ogromną przyjemnością. Z naszą pomocą usuniesz nie tylko widoczny brud, plamy, zacieki ale także roztocza i bakterie, które miesiącami, a może latami gnieżdżą się w materiale.

Samochód to miejsce, w którym spędzasz wiele swojego czasu, czasami nawet sporą część swojego życia. Jeśli zależy Ci na czystym i pachnącym wnętrzu auta to zapraszamy do kontaktu. Usuwamy zabrudzenia po sokach, napojach, jedzeniu, plamy, a przy okazji nieprzyjemne zapachy. Zamawiając usługę czyszczenia wnętrza samochodu będziesz miał komfort podróżowania w czystości i świeżości.

Działamy w okolicach Krakowa. Zapraszamy do naszego punktu stacjonarnego lub sprawdź telefonicznie możliwość dojazdu. Warunkiem wykonania usługi czyszczenia samochodu jest dostęp do prądu i kranu z ciepłą wodą.

Czyszczenie wnętrza samochodu na sucho i mokro

Tam gdzie można czyścimy odkurzaczem na sucho. Jednak nasze Karchery do pracy na wilgotno robią o wiele lepszą robotę. Nawilżone brudne miejsca dużo łatwiej poddają się praniu, niż te suche. Zatem gwarantujemy wyśmienite efekty metodą czyszczenia wnętrza auta na wilgotno.

Ile trwa czyszczenie auta w środku

To pytanie na które ciężko udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Czas poświęcony na czyszczenie w środku auta zależy od stopnia jego zabrudzenia. W sprzyjających okolicznościach, gdy brud dobrze schodzi a auto nie jest duże, czas kompleksowego doprowadzania go do porządku może wynieść około 2-3h (zakładamy pracę dwóch osób). Jednak znaczna większość przypadków wymaga dłuższego działania. 

Najwygodniejszym rozwiązaniem dla Państwa jak i dla nas jest pozostawienie swojego samochodu na kilka godzin. W tym czasie na spokojnie i solidnie możemy zabrać się za czyszczenie wnętrza auta i zrobić to tak jak należy. Sprawy drobniejsze (usunięcie plamy, wyczyszczenie pojedynczego siedzenia itp.) możemy po wcześniejszym umówieniu załatwić „od ręki”. 

Mycie samochodu z zewnątrz

Sporo klientów pyta, czy myjemy auta z zewnątrz. Niestety zajmujemy się tylko praniem i czyszczeniem samochodów w środku. Polecamy jednak automatyczną, bezdotykową myjnie samochodów, która znajduje się w Śledziejowicach. Jest to zaledwie 2,7km od naszego punktu. 

Zatem, gdy już odbierzecie czyste i pachnące auto po gruntownym czyszczeniu samochodu w środku, można podjechać na wskazaną myjnię i dopieścić swój środek lokomocji także z zewnątrz. 

Czyszczenie tapicerek M-Serwis
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.