...

Czyszczenie wnętrza samochodu

Cennik prania tapicerki samochodowej 2024

O dostępność terminów i z innymi zapytaniami można zwrócić się przez Messengera, Instagrama, e-mail lub telefon.

Czyszczenie tapicerki siedzeń samochodowych

fotel samochodowy

Fotel pasażera lub kierowcy

dwa przednie fotele

Dwa fotele lub tylna kanapa

komplet tapicerki

Komplet tapicerki 5 miejsc

Podstawowy 150PLN Podstawowy plus 200PLN
Czyszczenie kompletu tapicerki 5 siedzeń
Czyszczenie materiałowych boczków drzwi
Czyszczenie podłokietnika
Suszenie siedzeń (auto musi zostać co najmniej kilka godzin)
Odkurzanie podłogi (niedetailingowe) bez wyciągania dywaników)

Cennik czyszczenie wnętrza samochodu

Najczęściej nasi klienci wybierają pakiet srebrny. Do niego można dokupić dodatkowe usługi, na których Państwu zależy (przykładowo sprzątanie / czyszczenie bagażnika), lub zakupić bogaty rozszerzony pakiet złoty

Auto miejskie

Hyundai i20, Suzuki Swift, Toyota Auris i inne

Auto średnie

Opel Astra, Toyota Corolla, Ford Focus i podobne

Zawartość pakietów czyszczenia wnętrza samochodu 

Do pakietu brązowego lub srebrnego można dokupić:

  • mycie szyb od środka – 20PLN
  • czyszczenie sufitu – 40PLN
  • ozonowanie wnętrza i klimatyzacji – 60PLN
Brązowy Srebrny Złoty
Czyszczenie foteli, kanapy i boczków materiałowych
Odkurzanie podłogi
Czyszczenie dywaników gumowych lub materiałowych
Czyszczenie elementów plastikowych wraz z deską rozdzielczą
Suszenie wnętrza
Odkurzanie bagażnika
Mycie szyb od środka
Czyszczenie sufitu
Ozonowanie wnętrza i klimatyzacji

Lokalizacja naszego punku czyszczącego auta pod Krakowem

Znajdujemy się bardzo blisko Krakowa. Dokładnie kilka kilometrów od takich dzielnic jak PodgórzeBieżanów, Kurdwanów, Złocień, Wola Duchacka, Kraków Nowa Huta. Zapraszamy na czyszczenie tapicerki samochodowej oczywiście klientów z Wieliczki i okolic.

U nas możesz pozostawić auto do czyszczenia tapicerki samochodowej lub zaczekać na koniec usługi na miejscu.

Dojazd do prania tapicerki od strony Krakowa

Zjeżdżając z autostrady A4 na wysokości Rybitw na prawo dojeżdżamy do miejsca, w którym odbywały się kiedyś Światowe Dni Młodzieży. Na rondzie w lewo i na najbliższym skrzyżowaniu w prawo przez mostek. Za nim pierwsza w prawo i jedziemy około 800 metrów. Za słupami energetycznymi nas budynek będzie drugi po lewej stronie.

Na gruntowne czyszczenie aut w środku szczególnie zapraszamy mieszkańców dzielnic Krakowa: Podgórze, Podgórze Duchackie, Bieżanów, Prokocim, Nowa Huta. Macie do nas kilka kilometrów.

Dojazd do prania tapicerki z Wieliczki

Jadąc z Wieliczki najlepiej dojechać do sklepu Biedronka w Śledziejowicach. Następnie jechać w stronę strefy ekonomicznej w Kokotowie (w dół) i do ronda Światowych Dni Młodzieży. Przez nie prosto i dalej tak jak powyższe wskazówki. Gdy będziecie Państwo w pobliżu proszę rozglądać się za poniższym budynkiem. Zazwyczaj tapicerkę samochodową czyścimy przed nim. W przypadku brzydkiej pogody (opady deszczu) posiadamy duży garaż na 2 samochody.

Jakiego rodzaju tapicerkę samochodową czyścimy

W zakresie prania samochodowej tapicerki w naszym punkcie pod Krakowem zajmujemy się:

  • tapicerką materiałową – jest to stosunkowo tania forma wykończenia siedzeń. Usuwanie zabrudzeń z takiej tapicerki zazwyczaj nie jest problematyczne.
  • tapicerką samochodową welurową – uniwersalny materiał ciepły i miły w dotyku, trudniejszy w utrzymaniu.  
  • skórzana tapicerka samochodowa – odporna na uszkodzenia, ale wymagające specjalnego sposobu czyszczenia specjalistycznymi środkami.

Cennik czyszczenia akcesoriów dla dzieci

Pranie nosidełka – 50PLN

Czyszczenie fotelik samochodowy – 50 PLN

Czyszczenie chemiczne wózka dziecięcego – 80PLN

Dlaczego warto skorzystać z usługi czyszczenia wnętrza samochodu

Twoje auto straciło świeżość w swoim wnętrzu ?

Proces czyszczenia wnętrza auta sprawi, iż wsiądziecie do niego z ogromną przyjemnością. Z naszą pomocą usuniesz nie tylko widoczny brud, plamy, zacieki ale także roztocza i bakterie, które miesiącami, a może latami gnieżdżą się w materiale.

Samochód to miejsce, w którym spędzasz wiele swojego czasu, czasami nawet sporą część swojego życia. Jeśli zależy Ci na czystym i pachnącym wnętrzu auta to zapraszamy do kontaktu. Usuwamy zabrudzenia po sokach, napojach, jedzeniu, plamy, a przy okazji nieprzyjemne zapachy. Zamawiając usługę czyszczenia wnętrza samochodu będziesz miał komfort podróżowania w czystości i świeżości.

Działamy w okolicach Krakowa. Zapraszamy do naszego punktu stacjonarnego lub sprawdź telefonicznie możliwość dojazdu. Warunkiem wykonania usługi czyszczenia samochodu jest dostęp do prądu i kranu z ciepłą wodą.

Czyszczenie wnętrza samochodu na sucho i mokro

Tam gdzie można czyścimy odkurzaczem na sucho. Jednak nasze Karchery do pracy na wilgotno robią o wiele lepszą robotę. Nawilżone brudne miejsca dużo łatwiej poddają się czyszczeniu, niż te suche. Zatem gwarantujemy wyśmienite efekty metodą czyszczenia wnętrza auta na wilgotno.

Ile trwa czyszczenie auta w środku

To pytanie na które ciężko udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Czas poświęcony na czyszczenie w środku auta zależy od stopnia jego zabrudzenia. W sprzyjających okolicznościach, gdy brud dobrze schodzi a auto nie jest duże, czas kompleksowego doprowadzania go do porządku może wynieść około 2-3h (zakładamy pracę dwóch osób). Jednak znaczna większość przypadków wymaga dłuższego działania.

Najwygodniejszym rozwiązaniem dla Państwa jak i dla nas jest pozostawienie swojego samochodu na kilka godzin. W tym czasie na spokojnie i solidnie możemy zabrać się za czyszczenie wnętrza auta i zrobić to tak jak należy. Sprawy drobniejsze (usunięcie plamy, wyczyszczenie pojedynczego siedzenia itp.) możemy po wcześniejszym umówieniu załatwić „od ręki”.

Mycie samochodu z zewnątrz

Sporo klientów pyta, czy myjemy auta z zewnątrz. Niestety zajmujemy się tylko czyszczeniem samochodów w środku. Polecamy jednak automatyczną, bezdotykową myjnie samochodów, która znajduje się w Śledziejowicach. Jest to zaledwie 2,7km od naszego punktu.

Zatem, gdy już odbierzecie czyste i pachnące auto po gruntownym czyszczeniu samochodu w środku, można podjechać na wskazaną myjnię i dopieścić swój środek lokomocji także z zewnątrz.

Scroll to Top
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.