...

Czyszczenie wnętrza Suzuki SX4

Dziś krótka relacja i zdjęcia z usługi czyszczenie w środku Suzuki SX4. Dla M Serwis – pranie tapicerki samochodowej taki wewnętrzny stan auta nie jest zaskoczeniem. Auto nie nowe, ale postaraliśmy się, żeby klient odbierając swój środek lokomocji był zadowolony.

Ogólny stan zabrudzenia na powyższych zdjęciach nie pokazują do końca nie najlepszy stan czystości. Zapraszamy do zerknięcie na zdjęcia poniżej.

Zaczęliśmy od czyszczenia bagażnika

Czyszczenie wnętrza bagażnika odbyło się w pierwszym etapie czyszczenia wnętrza samochodu w Krakowie. Wyjęliśmy materiał z dnia bagażnika, został on wyprany na mokro. Reszta także odkurzona i posprzątana.

Miejsce kierowcy

Ech to właśnie w okolicach kierowcy najczęściej w aucie dzieje się najwięcej 🙂 Widać to zresztą na poniższych zdjęciach. Wykonaliśmy:

  • Gruntowne czyszczenie podłogi,
  • Czyszczenie gumowego dywanika,
  • Pranie materiału na fotelu kierowcy.
suzuki front kierowca przed

Miejsce pasażera

Okolice pasażera w przodzie kabiny też nie wyglądały dobrze. Usunięcie brudu z siedzenia pasażera, wyczyszczenie gumowego dywanika oraz usunięcie kurzów z deski rozdzielczej. I tak pasażer poczuje się świeżo wsiadając do Suzuki. 

Tył samochodu

Z tyłu samochodu było nie dużo mniej roboty. Jednak udało się doprowadzić tą cześć do czystości. Może auto ze względu na wiek nie będzie wyglądało jak z salonu, ale jednak świeży zapach i wizualny aspekt jest nie do przecenienia.

Zapraszamy do kontaktu celem ustalenia podobnej usługi dla Waszego samochodu.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czyszczenie tapicerek M-Serwis
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.