...

Galeria

Firmowa Skoda Fabia w Podłężu wymagała czyszczenia. Kierownikowi spodobało się, że auto wyglądało po czyszczeniu wnętrza jak z salonu 🙂

Jak widać u góry zdjęcie przed a na dole po czyszczeniu wnętrza samochodu.

Ta sofa nie zachęcała do zajmowania na niej miejsca 🙂 Jak widać po naszej wizycie jej wizerunek nie mówiąc o aspekcie higienicznym był zupełnie inny.

Powiedzieć, że efekt był zadowalający to mało. Ta sofa po czyszczeniu chemicznym zaczęła w końcu wyglądać zachęcająco dla kogoś, kto chce na niej usiąść. 

Sofy były w jednakowym stanie takim jak ta po lewej stronie. Po wyczyszczeniu jednej z nich (tej po prawej) widać było diametralną różnicę.

Ten narożnik w wynajmowanym pokoju przeżył sporo 🙂 Przeżył także naszą usługę czyszczenie i jak widać wyszło mu to na dobre 🙂

Widok narożnika, który został pozostawiony przez lokatorów właścicielowi mieszkania nie był przyjemny. Udało się wyczyścić i efekt był mega zadowalający.

Czyszczenie chemiczne szarego narożnika tapicerowanego w jednym z krakowskich mieszkań – dzielnica Krakowa Ruczaj. Ku zdziwieniu klientki stan wizualny i higieniczny mebla diametralnie się poprawił. Po czyszczeniu narożnik wyglądał prawie jak nowy.

Starszej daty fotel tapicerowany poddany działaniu środka Enz-All po wyczyszczeniu odkurzaczem Karcher zmienił swoje oblicze.

Klient przyjechał do naszego punktu czyszczenia tapicerki samochodowej z poplamioną tylną kanapą. Po okresie pół godziny tapicerka kanapy została wyczyszczona. Efekt bardzo dobry, klient zadowolony. Tą usługę wykonaliśmy „od ręki”.

Po prawej stronie krzesło po czyszczeniu, po lewej krzesło przed usługą. Zeszły zacieki i plamy spożywcze, które nie zachęcały do zajęcia miejsca na krześle. 

Dość wysłużony Mercedes 124 doczekał się prania tapicerki tylnej kanapy. Jak przyznał właściciel samochodu, będąc jego właścicielem od 7 lat nigdy nie zafundował mu usługi czyszczenia wnętrza.

Otrzymaliśmy duże zlecenie wyczyszczenia około 60 foteli typu finka. Jak widać ich stan delikatnie mówiąc nie był najlepszy 🙂 Po prawej stronie zdjęcie po czyszczeniu

Czyszczenie tapicerek M-Serwis
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.