...

Galeria

Zdjęcia z usług czyszczenia

Samochody

Jak zmieniło się wnętrza Dacii Logan

Napiszemy krótko – nie mieliśmy do czynienia z bardziej brudnym autem jak ta Dacia Logan. Prawdę mówiąc, gdyby klient oddał ją za dnia gdy była dobra widoczność, a nie późnym wieczorem, to należałoby przeanalizować, czy brać się za to auto 🙂 Te zdjęcia zostaną na samej górze naszej galerii do czasu, aż trafi się kolejny taki brudas 🙂

A oto efekt naszych zmagań. Udało się ? Widać różnicę ? 🙂 Tak tak to jest to samo auto co na powyższych zdjęciach. Choć nakład pracy był ponadstandardowy, koszt usługi wyniósł standardową cenę czyszczenie wnętrza auta

Hyundai Tuscon z jasną tapicerką

Hyundai Tuscon sprowadzony z USA miał zaniedbaną jasną tapicerkę. Taki kolor materiału wymaga ponadstandardowej pielęgnacji. 

Jak widać nasze zabiegi przywróciły wnętrzu Hyundaia blasku i czystości. Jedynie na siedzeniu kierowcy został ślad od czegoś w rodzaju kleju super glue lub żywicy. 

Czyszczenie wnętrza VW Passat przed sprzedażą

Sprzedaż auta w złym stanie wewnętrznym może być trudniejsza. Ten Passat wymagał czyszczenia, gdyż nowy klient mógłby kręcić nosem na to co działo się w środku 🙂 Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym cennikiem pranie tapicerki w samochodzie.

Poniżej zdjęcia wnętrza Passata przed czyszczeniem

Poniżej zdjęcia Passata po usłudze. Auto z pewnością szybciej znajdzie klienta, a jego cenę można podnieść.

Firmowa Skoda Fabia - usługa w Podłężu

Firmowa Skoda Fabia w Niepołomicach wymagała czyszczenia. Kierownikowi spodobało się, że auto wyglądało po czyszczeniu wnętrza jak z salonu 🙂

Jak widać u góry zdjęcia przed a na dole po czyszczeniu wnętrza samochodu. Na powierzchni tapicerki widoczne były plamy i zacieki powstałe na skutek intensywnego użytkowania samochodu w firmie. 

Klient przyjechał do naszego punktu z poplamioną tylną kanapą. Po okresie pół godziny tapicerka kanapy została wyczyszczona. Efekt bardzo dobry, klient zadowolony. Tą usługę wykonaliśmy „od ręki”.

Dość wysłużony Mercedes 124 doczekał się prania. Jak przyznał właściciel samochodu, będąc jego właścicielem od 7 lat nigdy nie zafundował mu usługi czyszczenia wnętrza.

Meble

Czyszczenie fotela

Ten fotel zasłużył na czyszczenie. Usunęliśmy plamy, zacieki, ślady długopisów i pisaków. 

Usługa przy narożniku

Ten narożnik po upływie roku został dość mocno zabrudzony przez dzieci. Na szczęście udało się go dorowadzić do stanu sklepowego 🙂

Usługi przy meblach

Ta sofa nie zachęcała do zajmowania na niej miejsca 🙂 Jak widać po naszej wizycie jej wizerunek nie mówiąc o aspekcie higienicznym był zupełnie inny.

Powiedzieć, że efekt był zadowalający to mało. Ta sofa po czyszczeniu chemicznym zaczęła w końcu wyglądać zachęcająco dla kogoś, kto chce na niej usiąść. 

Sofy były w jednakowym stanie takim jak ta po lewej stronie. Po wyczyszczeniu jednej z nich (tej po prawej) widać było diametralną różnicę. Zapraszamy do korzystania z usług czyszczenia kanap.

Ten narożnik w wynajmowanym pokoju przeżył sporo 🙂 Przeżył także naszą usługę czyszczenie i jak widać wyszło mu to na dobre 🙂

Widok narożnika, który został pozostawiony przez lokatorów właścicielowi mieszkania nie był przyjemny. Udało się wyczyścić i efekt był mega zadowalający.

Czyszczenie chemiczne szarego narożnika tapicerowanego w jednym z krakowskich mieszkań – dzielnica Krakowa Ruczaj. Ku zdziwieniu klientki stan wizualny i higieniczny mebla diametralnie się poprawił. Po czyszczeniu narożnik wyglądał prawie jak nowy.

Starszej daty fotel tapicerowany poddany działaniu środka Enz-All po wyczyszczeniu odkurzaczem Karcher zmienił swoje oblicze.

Po prawej stronie krzesło po czyszczeniu, po lewej krzesło przed usługą. Zeszły zacieki i plamy spożywcze, które nie zachęcały do zajęcia miejsca na krześle. 

Otrzymaliśmy duże zlecenie wyczyszczenia około 60 foteli typu finka. Jak widać ich stan delikatnie mówiąc nie był najlepszy 🙂 Po prawej stronie zdjęcie po czyszczeniu

Czyszczenie tapicerek M-Serwis
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.