...

Jak usunąć przykry zapach z kanapy lub fotela ?

Pies się zesiusiał, stare mleko zaczęło fermentować, rozlał się sok i zaczął brzydko pachnieć ? A może masz jakiś inny problem związany z brzydkim zapachem na kanapie bądź innym meblu tapicerowanym ? Są środki, które wspomagają usuwać źródła nieprzyjemnych zapachów. Są to neutralizatory zapachów do kanap.

neutralizator uryny na kanapę

Usuwanie zapachu moczu z kanap

Świadcząc usługi czyszczenia najczęściej w zakresie przykrego zapachu spotykamy się z problemem uryny. Dziecko, pies, kot lub inny powód brzydkiego zapachu utrzymującego się w kanapie jest często niemożliwy do usunięcia płynem do naczyń, czy mydłem. 

Jak zatem doprowadzić kanapę do porządku po takim „wypadku” ? Przede wszystkim niezbędne będą dwie rzeczy: środek do usuwania zapachu i wypłukiwanie przyczyny. Urine Neutraliser znakomicie spełni się w tym zadaniu. Do usuwania źródła problemu możesz użyć miękkiej szmatki z mikro fibry, papierowych ręczników, gąbki lub innego materiały mającego możliwości wchłaniania wilgoci. Świetnym narzędziem jest odkurzacz ekstrakcyjny (na przykład firmy Karcher). Im więcej wilgoci będziesz w stanie usunąć z kanapy, tym lepiej możesz zadziałać.

neutralizator zapachów do tapicerki

Neutralizator zapachów do kanap

Global Clean Citra X Out to środek uniwersalny do usuwania z kanap i innej tapicerki nieprzyjemnych zapachów. Posiada cytrynowy zapach. Przeznaczony jest głównie do profesjonalnych i przemysłowych zastosowań. Nic nie szkodzi na przeszkodzie, aby użyć go do usunięcia zapachu z Twojej kanapy, siedzenia w samochodzie, czy materacu.

najlepszy środek do czyszczenia kanap

Finalne wypłukiwanie tapicerki kanapy

Cytrusowy środek Formuła 90 z pewnością przyda się do finalizacji usuwania brzydkich zapachów z kanapy. O ile masz odkurzacz piorący. To właśnie przy jego pomocy możesz ostatecznie pozbyć się przyczyny nieprzyjemnej woni. Stosuje się go w procesie wypłukiwania, czyli ostatniego etapu czyszczenia kanap i innej tapicerki.

Oczywiście takie same środki zastosować można podczas doprowadzania do porządku innych mebli tapicerowanych (nie tylko kanap), czyli narożników, sof, puf, wersalek i innych.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czyszczenie tapicerek M-Serwis
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.