...

Najczęstsze pytania ze strony klientów

Na jakim terenie świadczone są usługi czyszczenia

Nasze usługi prania dywanów, wykładzin, mebli tapicerowanych świadczymy z dojazdem na terenie Krakowa, Wieliczki i okolic.

Dojazd na obszarze Krakowa jest bezpłatny (istnieje minimalny koszt usługi). Dojazdy dalsze (Zielonki, Kocmyrzów, Gaj i inne miejscowości poza Krakowem) mogą być dodatkowo płatne. 

Czy musimy się specjalnie przygotować przed usługą czyszczenia

Nie jesteście Państwo zobligowani do robienie specjalnych przygotowań przed naszym przyjazdem na usługę czyszczenia. Oczywiście rozsądnie będzie zdjąć przykładowo z czyszczonej kanapy rzeczy typu zabawki, jedzenie i inne. Podczas czyszczenia wykładziny wolelibyśmy nie przestawiać sprzętu komputerowego i innych. Jeśli chcecie wyczyścić wnętrze auta, dobrze je opróżnić usuwając klucze, okulary, monety, wizytówki i inne przedmioty. 

Jakiego sprzętu używacie do czyszczenia dywanów, wykładzin i samochodów ?

Obecnie używamy sprzętu firmy Karcher. Posiadamy odkurzacze ekstrakcyjne Puzzi 8/1 oraz 10/1. Dzięki używaniu specjalistycznych środków do czyszczenia i dobremu sprzętowi, jesteśmy w stanie osiągać naprawdę dobre rezultaty. 

Jakich środków chemicznych używacie do prania dywanów i tapicerek ?

Używane przez nas środki czyszczące są to profesjonalne preparaty do prania dywanów czy wykładzin. Używamy środków firm: Prochem, Globalclean, Chemspec oraz Karcher.

Czy używane przez was środki chemiczne są szkodliwe dla zwierząt i ludzi ?

Oczywiście środki chemiczne nie są przeznaczone do spożywania. Zatem odpowiednie użytkowanie gwarantuje bezpieczeństwo dla otoczenia. Środki czyszczące po naniesieniu na dywan czy tapicerkę w kolejnym etapie są wypłukiwane, nie stanowią one zagrożenia dla dzieci czy zwierząt. Dodatkowo ulegają biodegradacji. 

Jak w Krakowie mogę zamówić usługę czyszczenia samochodu lub dywanu ?

Najszybciej zamówisz usługę dzwoniąc na telefon podany na naszej stronie, czyli 605-829-895. Oczywiście istnieje możliwość rezerwacji terminu przez e-mail lub messenger. 

Czy możecie usunąć każdą plamę ?

Nie dajemy gwarancji na usunięcie każdego rodzaju plam, czasami włókno pozostaje trwale odbarwione, ale zdecydowana większość plam i zabrudzeń da się usunąć !

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czyszczenie tapicerek M-Serwis
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.