...

Najczęstsze pytania ze strony klientów

Na jakim terenie świadczone są usługi czyszczenia

Nasze usługi dotyczące dywanów, wykładzin, mebli tapicerowanych świadczymy z dojazdem na terenie Krakowa, Wieliczki i okolic.

Dojazd na obszarze Krakowa jest bezpłatny (istnieje minimalny koszt usługi). Dojazdy dalsze (Zielonki, Kocmyrzów, Gaj i inne miejscowości poza Krakowem) mogą być dodatkowo płatne. Związane jest to z cenami paliwa i dłuższym czasie dojazdu.

Czy musimy się specjalnie przygotować przed usługą czyszczenia

Nie jesteście Państwo zobligowani do robienie specjalnych przygotowań przed naszym przyjazdem na usługę czyszczenia. Oczywiście rozsądnie będzie zdjąć przykładowo z czyszczonej kanapy rzeczy typu zabawki, jedzenie i inne. Podczas czyszczenia wykładziny wolelibyśmy nie przestawiać sprzętu komputerowego i innych. Jeśli chcecie wyczyścić wnętrze auta, dobrze je opróżnić usuwając klucze, okulary, monety, wizytówki i inne przedmioty. 

Jakiego sprzętu używacie do czyszczenia ?

Obecnie używamy sprzętu firmy Karcher. Posiadamy odkurzacze ekstrakcyjne Puzzi 8/1 oraz 10/1. Dzięki używaniu specjalistycznych środków do czyszczenia i dobremu sprzętowi, jesteśmy w stanie osiągać naprawdę dobre rezultaty

Jakich środków chemicznych używacie do prania ?

Używane przez nas środki czyszczące są to profesjonalne preparaty. Używamy środków firm: Prochem, Globalclean, Chemspec oraz Karcher.

Czy używane przez was środki chemiczne są szkodliwe dla zwierząt i ludzi ?

Oczywiście środki chemiczne nie są przeznaczone do spożywania. Zatem odpowiednie użytkowanie gwarantuje bezpieczeństwo dla otoczenia. Środki czyszczące po naniesieniu na dywan czy tapicerkę w kolejnym etapie są wypłukiwane, nie stanowią one zagrożenia dla dzieci czy zwierząt. Dodatkowo ulegają biodegradacji. 

Jak w Krakowie mogę zamówić usługę czyszczenia ?

Najszybciej zamówisz usługę dzwoniąc na telefon podany na naszej stronie, czyli 605-829-895. Oczywiście istnieje możliwość rezerwacji terminu przez e-mail lub messenger. 

Czy możecie usunąć każdą plamę ?

Nie dajemy gwarancji na usunięcie każdego rodzaju plam, czasami włókno pozostaje trwale odbarwione, ale zdecydowana większość plam i zabrudzeń da się usunąć !

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czyszczenie tapicerek M-Serwis
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.