...

Najlepsze środki do czyszczenia materacy

Solution World of Clean Shockwave

Środek Shockwave to uniwersalny preparat, który służyć może do czyszczenia dywanów, meblowych tapicerek jak też materacy. Zawarte w nim enzymy pomagają w walce zabrudzeniami białkowymi pochodzącymi z jedzenia, jak też krwi, potu, czy moczu. 

Jeśli macie Państwo jakiś problem z materacem, zapraszamy do kontaktu. Zajmujemy się czyszczeniem materacy z dojazdem do klienta. Obsługujemy Kraków i okolice.

Rust Break firmy Hydramaster

Jest to mocny środek służący do usuwania rdzy i krwi. Takie uporczywe plamy dość często pojawiają się właśnie na materacach. Po naniesieniu na czyszczoną powierzchnię należy odczekać kilka minut. Bardzo często jednak efekt widać niemal od razu po naniesieniu środka. Końcowy etap to płukanie ekstrakcyjne czystą wodą. 

Odorslayer Hydramaster

Odor Slayer od amerykańskiej firmy Hydramaster to świetny specyfik na mocz ludzki, czy zwierzęcy. Trwale usuwa on też nieprzyjemny zapach. Środek jest bezpieczny i łatwy w użyciu. Nie stanowi problemu stosowanie go w biurze, mieszkaniu, w obecności dzieci, czy zwierząt. 

Można go także stosować w celu eliminacji zapachów pochodzących od zalania, czy pożarów. Środek stosuje się rozcieńczając do w proporcji 1:5 z wodą. 

USR Multiphase

USR Multiphase używamy z powodzeniem do usuwania różnorakich plam z materacy. Bardzo dobrze radzi sobie z tymi w kolorze żółtym, na które często nie działają inne środki. Usuwanie plam z moczu, czy potu nie jest dla niego wyzwaniem. 

Środek miesza się z gorącą wodą. Taka mieszanka powinna bulgotać, gdy konsystencja się uspokoi nanosimy ją spryskiwaczem lub szczotką na problematyczną powierzchnię materaca. Najczęściej jego działanie widać po kilku – kilkunastu sekundach. 

Ostatecznym etapem jest wypłukanie brudu wraz ze środkiem chemicznym czystą wodą. 

Prochem Urine Neutraliser

neutralizator uryny z kanapy

Tak jak poprzedni środek, tym razem przedstawiamy kolejny specyfik pomagający w usuwaniu plam z moczu. Dodatkowo usuwany jest też nieprzyjemny zapach. 

Global Single Pass

Do czego używamy Sigle pass ? Otóż ten środek chemiczny pomaga w wybielaniu. Posiada specjalną formułę na bazie aktywnego tlenu. Można użyć go do podczas wypłukiwania. Wówczas aplikowany jest we włókna. Efekt rozjaśniający i wybielający (przykładowo na materacu) widać po wyschnięciu powierzchni. 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czyszczenie tapicerek M-Serwis
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.