...
czyszczenie i pranie pytania klientów

Czyszczenie i pranie – najczęstsze pytania i odpowiedzi

W tym artykule przedstawimy częste pytania ze strony osób, które zastanawiają się nad zamówieniem usługi czyszczenia kanapy, samochodu, materaca, dywanu, czy innej rzeczy.

Ceny i koszty czyszczenia i prania

Gdzie znajdę aktualne ceny czyszczenia ?

Na naszych stronach poświęconych poszczególnym usługom znajdują się aktualne ceny:

Ile kosztuje dojazd do klienta ?

Dojazd na terenie Krakowa jest wkalkulowany w cenę usługi. Jeśli miejsce świadczenia usługi jest oddalone poza granice Krakowa, prosimy o kontakt celem ustalenia kosztów dojazdu. Pamiętać należy, iż do ceny czyszczenia doliczymy koszt ewentualnego parkowania auta w centrum Krakowa.

Czy są jakieś ukryte koszty czyszczenia ?

Nie, cennik czyszczenia jest zawsze aktualny. Jeśli macie Państwo niepewność ile zapłacicie potwierdzimy to wcześniej telefonicznie, przez maila lub Messengera. Zwracamy uwagę na wartość zamówienia minimalnego. 

Czas i pora świadczenia usług czyszczenia

  • Czy w nagłych przypadkach możecie Państwo przyjechać tego samego dnia ?

Będzie ciężko, tym bardziej, że musiałoby to wiązać się z przesunięciem innego klienta lub de organizacji całego dnia. Warto jednak zadzwonić, czasami pojawia się czasowa luka, lub jesteśmy w stanie przedłużyć dzień pracy, aby pomóc klientowi. 

  •  Czy możemy umówić się na konkretną godzinę ?

Jest to ciężkie, chyba że chodzi o początek dnia (pierwszy klient). Ciężko określić co do minuty ile będzie trwała usługa i poprzedniego klienta i dojazd. Zazwyczaj określamy godziny przyjazdu do czyszczenia w okresie jednej lub dwóch godzin zegarowych. Możemy zadzwonić pół godziny wcześniej gdy będziemy wyjeżdżać od poprzedniej osoby zamawiającej pranie.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czyszczenie tapicerek M-Serwis
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.