...
środek do czyszczenia kanap

Najlepsze środki do czyszczenia kanap

Kanapy to meble tapicerowane bardziej lub mniej użytkowane. Należy je czasami odświeżyć, a w niektórych przypadkach gruntownie wyczyścić. Poniżej kilka sprawdzonych środków, które używamy podczas naszych usług czyszczenia kanap na terenie Krakowa.

Poniższe środki są używane w profesjonalnym czyszczeniu. Możesz ich użyć w domowym czyszczeniu kanap, ale posiadając odkurzacz ekstrakcyjny.

Solution World of Clean Shockwave

Świetny środek służący do usuwania zabrudzeń z kanap. Dzięki zawartym enzymom usuwa plamy z jedzenia, ale także krew, mocz i inne niepożądane rzeczy z tapicerki. Ma przyjemny zapach.

Enz-All

dobry środek do czyszczenia kanap Chemspec

Uniwersalny proszek do czyszczenia kanap

Enz-All od firmy Chemspec to uniwersalny środek do czyszczenia różnego rodzaju materiałów. Występuje w formie presprayu, czyli proszku do rozpuszczenia i naniesienia na czyszczony materiał w celu rozpuszczenia brudu.

Enz-All znakomicie sprawdza się do usuwania zabrudzeń pochodzenia białkowego (jedzenie, olej, krew, trawa i inne). Może być stosowany punktowo jako odplamiacz. W celu czyszczenia nanosimy go spryskiwaczem na materiał, wcieramy miękką szczotką a następnie po kilku minutach wypłukujemy odkurzaczem. Z naszych doświadczeń wynikających z prania różnych materiałów wynika, iż wystarczy ilość 15-30g proszku na 1 litr wody (w zależności od stopnia zabrudzenia meble). Proszek ten ma lekko cytrynowy zapach. PH w okolicy 11,5 – 12,5. Wypłukujemy go z brudem za pomocą środka Formuła 90 o którym mowa poniżej.

Formula 90

najlepszy środek do czyszczenia kanap

Formula 90 - środek do wypłukiwania brudu z kanap

Ten wydajny środek chemiczny o ph między 9,5 a 11 stosuje się do wypłukiwania ekstrakcyjnego. Jest bezpieczny dla zdecydowanej większości materiałów (w tym wełny). Ma lekko cytrynowy zapach i żółty kolor.

Prochem Power Burst

prochem środek do dywanów i kanap

Prochem Power Burst do dywanów ale nie tylko

Środek chemiczny do czyszczenia firmy Prochem o nazwie Power Burst używamy głównie do czyszczenia dywanów i wykładzin. Są jednak przypadki, w których jest on bardzo przydatny do pracy przy kanapach, czy też siedzeń lub podłogi w samochodzie.

Power Burst pomoże w czyszczeniu plam z błota, ziemi, trawy, tuszu, smoły i innych. Ten środek o PH=11 używa się do oprysku czyszczonej powierzchni w proporcji 15-20g na litr wody. Stosujemy go głównie do usług prania wykładzin obiektowych, ale sprawdzi się także w doprowadzaniu do porządku silnie zabrudzonych mebli tapicerowanych, czy wnętrza auta. Przed czyszczeniem tym środkiem zawsze warto zrobić próbę materiału w niewidocznym miejscu, ale nie odnotowaliśmy do tej pory żadnych problemów w zakresie odbarwiania.

Odplamiacze do kanap

W przypadku, gdy uniwersalne najczęściej stosowane środki do kanap nie dają rady w szczególnie trudnych plamach, stosujemy odplamiacze celowane. Potrafią one skutecznie wspomóc nas w walce z wieloma nietypowymi o starymi zabrudzeniami kanap i innej tapicerki.

Professional Spot Lifter

odplamiacz na kanapy

Professional Spot Lifter

Ten gotowy do użycia odplamiacz pomaga w usunięciu z Waszej kanapy plam z krwi, smoły, tuszu, smaru, kawy, herbaty i inne. Można go użyć także na dywanie, wykładzinie, czy tapicerce samochodowej.

Prochem Citrus Gel

środek odplamiający na kanapy

Prochem Citrus Gel

Smoła, guma do żucia, smar, czy olej na kanapie ? Z pewnością pomoże ten oto odplamiacz do tapicerki. Ten środek w postaci żelu o cytrynowym zapachu jest gotowy do działania. Nie wnika w głąb materiału nie powodując rozprzestrzeniania się brudu.

Środek F10 do kanap

F10 do czyszczenia kanap

Środek F10 do kanap

Chcesz usunąć z kanapy smar, klej, farbę, długopis, lakier do paznokci i inne ciężkie zabrudzenia ? Rozwiązaniem może być odplamiacz do kanap F10.

Prochem Urine Neutraliser

neutralizator uryny z kanapy

Prochem Urine Neutraliser

Przykry zapach moczu na kapanie ? Pochodzi od zwierzaka (psa, kota) lub dziecka ? Nie ma rzeczy nie możliwych do usunięcia. Skorzystaj z neutralizatora uryny, który sprawdzi się na kanapie i innych meblach.

Paint Oil Grease Remover

odplamiacz farb do kanapy

Paint Oil Grease Remover

Farba, smar, smoła, lakier, długopis, tusz, czy inne zabrudzenie kanapy trudne do usunięcia ? Paint/Oil/Grease Remover od firmy Chemspec z pewnością pomoże. Pamiętaj, że zapach tego odplamiacza do kanap i samochodowych siedzeń jest ostry w zapachu, więc trzeba go porządnie wypłukać.

Citra X Out - neutralizator przykrych zapachów z kanap

neutralizator zapachów do tapicerki

Citra X Out - neutralizator przykrych zapachów z kanap

Ten środek skutecznie usunie z kanap zapach dymu, zwierząt, moczu, gotowania, artykułów spożywczych i inne.

Jeśli macie Państwo jakieś pytania dotyczące środków do usuwania plam, brzydkich zapachów, to zapraszamy do kontaktu.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czyszczenie tapicerek M-Serwis
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.