...

Czyszczenie kanap w Krakowie

Minimalna kwota zamówienia czyszczenia mebli z dojazdem wynosi 130PLN

10 lat doświadczenia

Krótki czas schnięcia

Sprawdzony sprzęt i środki chemiczne

Dojazd wliczony w cenę

Miła obsługa

Cennik czyszczenia kanap 2023

kanapa lub sofa – 120 PLN

narożnik standardowy – 150 PLN

duży narożnik – 180 PLN

tapczan 1-osobowy – 80 PLN

 

Poduszka spoza zestawu – 10 PLN

Fotel wypoczynkowy – 60 PLN

 

Fotel finka – 25 PLN

 

Fotel biurowy – 25 PLN

 

Pufa – 20PLN

 
Krzesło – 12 PLN (siedzisko +
oparcie)
7 PLN (samo siedzisko)

 

Zapraszamy Państwa do korzystania z naszych usług w zakresie czyszczenia kanap i innej tapicerki meblowej w Krakowie. Pomożemy w doprowadzaniu do porządku, usuwania plam, zacieków, brudu, bakterii i innych niepożądanych rzeczy z: kanap, narożników, sof, krzeseł, foteli, innych mebli tapicerowanych. Do zleceń podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, aby zmaksymalizować wynik i efekt usługi. Dobrze wykonana praca jest źródłem poleceń i nowych klientów.

Nasza oferta czyszczenie i prania kanap i inne tapicerki meblowej to:

Czyszczenia kanap z funkcją spania

Kanapy to meble tapicerowane pochodzące z Turcji. Niegdyś nazywane były jako otomana (od Imperium Osmańskiego). Kanapa cechować powinna się nie tylko wygodą, ale także praktycznością i szerszym zastosowaniem. Dopieszczając Wasze kanapy nie zapominamy o elementach bocznych i tych widocznych po rozłożeniu mebla.

czyszczenie mebli w Krakowie

Jeśli Twój mebel (fotel, krzesło, kanapa, narożnik, sofa) wydaje się już nieatrakcyjny, stary, lub po prostu jest brudny to zachęcamy do skorzystania z naszej usługi. Meble po usłudze czyszczenia znowu nabiorą blasku i zaczną wyglądać efektownie i świeżo. Dojeżdżamy na terenie Krakowa i wszystkich mniejszych miejscowości sąsiednich (przykładowo Wieliczka).

Technika usługi czyszczenia kanap

Jeśli mają Państwa dodatkowe pytania zawsze można je zadać podczas rozmowy telefonicznej. Umawiamy termin przyjazdu do klienta i zabieramy się do prania kanapy w Państwa mieszkaniu, domu lub firmie w Krakowie, która składa się z kilku etapów:

natrysk preparatu rozpuszczającego brud na kanapie, środek wcierany jest miękką szczotką co pomaga w działaniu nie tylko na powierzchni materiału,

• szczególnie oporne plamy i zabrudzenia pokrywane są odplamiaczem,

wypłukujemy roztwór wraz z brudem odkurzaczem ekstrakcyjnym, czynność ta może być powtarzana aż do uzyskania zadowalającego poziomu czystości.

Odsysanie brudu odbywa się pod ciśnieniem, dzięki czemu oczyszczane są także partie materiału mebli tapicerowane znajdujące się głębiej. Owoce naszej pracy w postaci zazwyczaj pokaźnej ilości brudu można zaobserwować podczas opróżniania zbiornika z brudna wodą z odkurzacza. Jakie są wyniki naszych działań w zakresie czyszczenia tapicerki meblowej można zobaczyć na stronie ze zdjęciami.

Dlaczego czyszczenie kanap przez naszą firmę

Oto kilka zalet zamówienia usługi czyszczenia kanapy w naszej firmie:

  • podczas prania kanap, narożników i innych mebli tapicerowanych dbamy o suchy stan paneli, parkietu, podłogi znajdującej się pod czyszczonymi meblami,
  • używamy sprawdzonych środków chemicznych do czyszczenia,
  • dla stałych klientów oraz osób mających do wyczyszczenia większe ilości tapicerki meblowej możliwe są rabaty,
  • rozliczamy się z klientem gotówką bądź blikiem po wykonanej pracy,
  • oprócz czyszczenia mebli tapicerowanych jesteśmy w stanie doprowadzić do porządku inne rzeczy (foteliki samochodowe, tapicerka samochodowa, dywany, materace),
  • w zakresie czyszczenia tapicerki meblowej u klienta z dojazdem na terenie Krakowa czyścimy najczęściej: narożniki, kanapy, fotele, pufy, krzesła, sofy i inne, masz nietypowy mebel ? Pewnie też się da 🙂
  • oprócz usuwania widocznych zabrudzeń podczas ekstrakcyjnego czyszczenia mebli usuwamy także niewidoczne dla oka ludzkiego drobnoustroje, roztocza, kurze, bakterie,
  • w miarę możliwości jesteśmy w stanie pomóc w przesuwaniu krzeseł, łóżka, stołu i innych rzeczy utrudniających dostęp do czyszczonych mebli.

Jaką tapicerkę meblową czyścimy oprócz kanap ?

Narożniki

Narożnikom raczej bliżej jest do kanap niż do sof. Jak nazwa wskazuje mebel ten przystosowany jest do odpowiedniego ustawienia w rogu pomieszczenia. Najczęściej występuje w opcji do rozłożenia dając wygodną powierzchnie do spania dla dwóch, trzech, a czasami nawet większej ilości osób. Najczęściej spotykane są narożniki w kształcie litery „L”, choć w większych przestrzeniach spotkamy się często z narożnikami przypominającymi swoim kształtem literę U. Świadcząc usługę czyszczenia narożnika nie zapominamy o schowanej i wyciąganej w miarę potrzeb powierzchni do spania. Do usługi czyszczenia narożnika dojeżdżamy na terenie całego Krakowa i wszystkich miejscowości znajdujących się w okolicy.

Czyszczenie Sofy

Sofy pochodzą z Włoch. Ich pierwowzorem była twarda skrzynia służąca do siedzenia. Sofa często nie jest przeznaczona do rozkładania, a jej główny cel to wypoczynek. Zachowuje ona raczej jednolita formę. Sofy często cechuje luksus, komfort i wygoda użytkowania. Jednak abstrahując od historycznych niuansów pojawiają się także często sofy rozkładane z funkcją spania. Podsumowując sofa to miękki i najczęściej niski mebel służący do relaksu. Do czyszczenia sof podchodzimy bardzo skrupulatnie. Zawsze staramy się aby po praniu sofa odzyskała swój pierwotny blask i nadal służyła latami. Dojeżdżamy praktycznie w każdy zakątek Krakowa. Osoby ze ścisłego centrum prosimy o kontakt celem ustalenia możliwości dojazdu i zaparkowania auta. W zakresie czyszczenia sof obsługujemy także miejscowości w promieniu do kilku – kilkunastu kilometrów od Krakowa.

Wersalki

Wersalki to z kolei meble tapicerowane podobne do kanap. Różnią się tym, że najczęściej nie mają boków służących do oparcia dłoni. Wersalki często posiadają przestrzeń na pościel, siedzisko jest odpowiednio wyprofilowane z brzegami uniesionymi w wielu przypadkach lekko ku górze. Wersalki to meble, których stałym elementem jest skrzynia na pościel i dwie tapicerowane powierzchnie. Tworzą one siedzisko i oparcie, które mogą zostać rozłożone na płasko. Wersalki często nie posiadają podłokietników, czasem na ich miejscu znajdują ażurowe poręcze. Często spotyka się wersalki z wyprofilowanym siedziskiem, którego krańcowe fragmenty są lekko uniesione. Zapraszamy do korzystania z usług chemicznego czyszczenia wersalek.

Czyszczenie tapicerek M-Serwis
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.