...

Usługa przy Peugeot Partner

Tym razem zmierzyliśmy się z czyszczeniem wnętrza samochodu z rejonu Krakowa Podgórza. Wnętrze auta właściwie nie różniło się niczym szczególnym od innych samochodów, z którymi mieliśmy do czynienia, oprócz jednej rzeczy.Ewidentnie w oczy rzucał się brudny sufit. Właściciel często woził wysokie rzeczy, które miały styczność z jasną powierzchnią sufitu. Stąd pasy, ciemne ślady na tej części wnętrza samochodu.

Praca z sufitem w Peugeot

Naszą pracę zaczęliśmy właśnie od sufitu. Poniżej zdjęcia stanu tej części samochodu przed i po naszej usłudze.Właściwie sufit był częścią, która najbardziej rzucała się w oczy i już po jego wyczyszczeniu w środku auta zaczęło już ładnie wyglądać.

Po suficie czas na resztą auta

Standardowo na dzień dzisiejszy w naszym pakiecie znajduje się usługa obejmująca plastiki, tapicerkę i podłogę. W skrócie wszystko, aby Wasze auto wyglądało czysto, schludnie a wsiadanie do niego było przyjemnością.

Oczywiście nie zapomnieliśmy i bagażniku, w którym było sporo „skarbów”. Wszystkie rzeczy utrudniające czyszczenie wkładamy do worka lub kartonu. Przy odbiorze samochodu klient odbiera je i w domu przegląda czy wszystko jest niezbędne. 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czyszczenie tapicerek M-Serwis
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.