...

Czyszczenie wykładzin w Krakowie

Minimalna kwota usługi z dojazdem wynosi 130PLN

cennik czyszczenia dywanów w Krakowie

Cennik czyszczenie wykładzin z dojazdem

Przedstawiamy Państwu ceny czyszczenia wykładzin. Zapraszamy do kontaktu celem ustalenia szczegółów współpracy. Dla firm oferujemy faktury VAT 23%.

Czyszczenie wykładziny – 12PLN/m2

Od wyższego cennika są odstępstwa w zależności od ilości, koloru i stopnia zabrudzenia. Zapraszamy do kontaktu. Chętnie zobaczymy zdjęcie wykładziny w pomieszczeniu i Państwo indywidualne wymogi odnośnie usługi czyszczenia wykładziny.

czyszczenie wykładzin w Krakowie

Czyszczenie wykładzin - obszar Krakowa i okolice

Nasza firma zajmuje się między innymi czyszczeniem wykładzin na terenie miasta Krakowa i okolic. Usługi wykonujemy w biurach firmowych, mieszkaniach i i domach prywatnych. Czyścimy wykładzinę sprzętem firmy Karcher metodą ekstrakcyjną. Używamy sprawdzonych środków do czyszczenia wykładzin oraz odpowiedniej techniki, dzięki której wykładziny schną szybko i są po prostu czyste.

Ile kosztuje czyszczenie wykładzin ?

Cena wyczyszczenia wykładziny w biurze lub domu zależy od:

  • stopnia zabrudzenia,
  • kolorystki wykładziny (nad jasną z reguły trzeba dłużej pracować),
  • ilości czyszczonej powierzchni (dla firm lub osób przy ilościach powyżej kilkudziesięciu metrów stosujemy rabaty).

Szczegółowe kalkulacje przy większych powierzchniach chętnie tworzymy po obejrzeniu wykładzin. Na cenę mogą mieć wpływ ewentualne prace dodatkowe polegające na przenoszeniu krzeseł i mebli biurowych.

Etapy czyszczenia wykładzin

  1. Opryskiwanie wykładziny urządzeniem do rozprowadzania środka czyszczącego rozpuszczonego w wodzie – używamy w tym celu małych ilości wody, dzięki czemu późniejsze schnięcie nie trwa długo (zazwyczaj kilka godzin),
  2. Rozprowadzony środek czyszczący jest wcierany w wykładzinę specjalną szczotką – dzięki temu dociera on głębiej we włókna wykładziny rozpuszczając brud,
  3. W miejscach szczególnie zabrudzonych i zaplamionych dodatkowo miejscowo pracujemy opryskiwaczem i szczotką celem usunięcia plam,
  4. Ostatnia czynność składowa czyszczenia wykładziny zaczyna się po kilku lub kilkunastu minutach (w zależności od stopnia zabrudzenia) od etapu nr 1 – zaczynamy wypłukiwać brud z czyszczonej wykładziny za pomocą odkurzaczy ekstrakcyjnych, czynność na szczególnie zabrudzonych częściach wykładziny może być powtarzana kilka razy aż do uzyskania zadowalającego efektu,
  5. W miejscach, w których pozostały plamy „walczymy” odplamiaczem, który pomaga usunąć szczególnie oporne na czyszczenie plamy tak, aby klient był maksymalnie zadowolony.

Czyszczenie wykładzin biurowych dla firm

Czyszczenie wykładzin biurowych w firmach na terenie Krakowa jest główną gałęzią naszej działalności. Doświadczenie, zaangażowanie i ciągłe podnoszenie kwalifikacji pozwala nam zaoferować usługi czyszczenia wykładzin na wysokim poziomie a jednocześnie w rozsądnej cenie. Korzystamy z najlepszych środków czyszczących do wykładzin sprawdzonego sprzętu. Wykonujemy czyszczenie wykładzin w biurach w Krakowie o powierzchni od kilkudziesięciu do kilku tysięcy metrów kwadratowych. Szczególnie duże powierzchnie dzielimy na etapy, aby umożliwić firmom normalne działanie.

Czyszczenie wykładzin w mieszkaniach i domach w Krakowie

Oprócz firm obsługujemy także osoby prywatne, które wykładziny posiadają najczęściej w pokojach, sypialniach i innych domowych pomieszczeniach. Technologia czyszczenia wykładzin w domach i mieszkaniach nie odbiega od sposobu czyszczenia wykładzin w biurach, ale różni się najczęściej skalą. Duża ilość klientów indywidualnych w zakresie czyszczenia wykładzin spowodowana jest rosnącą popularnością wykładzin w naszych domach, dodatkowo klienci coraz częściej czyszczą wykładziny zdając sobie sprawę, że w głębi nich kłębią się zanieczyszczenia, przykre zapachy, mikroorganizmy, roztocza których często nie widać gołym okiem.  Pamiętać należy, że regularne czyszczenie wykładziny w domu umożliwia dłuższe użytkowanie i ułatwia usunięcie wszystkich plam i zabrudzeń.

Czyszczenie tapicerek M-Serwis
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.