...

Jak zmieniło się wnętrze Dacii

Napiszemy krótko – nie mieliśmy do czynienia z bardziej brudnym autem jak ta Dacia Logan. Prawdę mówiąc, gdyby klient oddał ją za dnia gdy była dobra widoczność, a nie późnym wieczorem, to należałoby przeanalizować, czy brać się za to auto 🙂 Te zdjęcia zostaną na samej górze naszej galerii do czasu, aż trafi się kolejny taki brudas 🙂

A oto efekt naszych zmagań. Udało się ? Widać różnicę ? 🙂 Tak tak to jest to samo auto co na powyższych zdjęciach. Choć nakład pracy był ponadstandardowy, kosztu usługi nie zwiększyliśmy.

Hyundai Tuscon z jasną tapicerką

Hyundai Tuscon sprowadzony z USA miał zaniedbaną jasną tapicerkę. Taki kolor materiału wymaga ponadstandardowej pielęgnacji. 

Jak widać nasze zabiegi przywróciły wnętrzu Hyundaia blasku i czystości. Jedynie na siedzeniu kierowcy został ślad od czegoś w rodzaju kleju super glue lub żywicy. 

Czyszczenie wnętrza VW Passat przed sprzedażą

Sprzedaż auta w złym stanie wewnętrznym może być trudniejsza. Ten Passat wymagał czyszczenia, gdyż nowy klient mógłby kręcić nosem na to co działo się w środku 🙂 Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym cennikiem pranie tapicerki w samochodzie.

Poniżej zdjęcia Passata po usłudze. Auto z pewnością szybciej znajdzie klienta, a jego cenę można podnieść.

Scroll to Top
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.